1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Czym jest NetEnt
Czym jest NetEnt

Czym jest NetEnt

Historia NetEnt sięga dość daleko w świecie kasyn online, czyli do roku 1996, w czasach, kiedy ta branża była jeszcze w powijakach. NetEnt, które był znany jako NetEntertainmet, otworzył pierwsze kasyna online w 2000. W tym samym czasie firma wyprodukowała także własną platformę do gier. W 2005 roku NetEnt postanowił jednak sprzedać wszystkie swoje kasyna i skoncentrować się wyłącznie na produkcji gier.

Popularność NetEnt utrzymała się na wysokim poziomie w roku 2009. W tym czasie firma uruchomiła w oryginalny sposób całkowicie zaplanowany Gonzo Quest Slot. Gra trafiła na listę najczęściej granych gier w kasynach i pozostaje tam do dziś.

W 2011 roku nastąpiła zmiana w kierunku mobilnego świata. Gry mobilne NetEnt zostały następnie opracowane pod własną marką, NetEnt Touch. Obecnie wszystkie gry produkowane przez firmę są wydawane również w wersjach Touch, zaprojektowane tak, by bezproblemowo działały na małych ekranach dotykowych.

Następny skok technologiczny prawdopodobnie stanie się wirtualną. Pierwszy krok został już podjęty w tym kierunku. Takie klasyk jak Gonzo Quest został już opublikowany w grze VR-player.

Jak rozpoznać automat wrzutowy NetEnt?

Gry NetEnt są znane ze swojej wyrafinowanej grafiki oraz charakterystycznych i stylizowanych animacji 3D. Wraz z uproszczonym stylem komiksowym, charakterystyczne pismo NetEnt jest dostrojone do ostatniej i płynnie poruszającej się animacji. Przykłady takich gier to Gonzo’s Quest i Jack and the Beanstalk.

NetEnt jest znany nie tylko z zewnętrznych cech gier, ale także z innych rzeczy — na przykład wysokich stóp zwrotu w grach. Liczba ta pokazuje, ile średnio otrzymuje gracz z zakładów. W przypadku gier NetEnt wartość ta przekracza 95%, czyli znacznie więcej niż zwykle.

Najpopularniejsze gry NetEnt

Oprócz automatów do gier, oferta gier NetEnt obejmuje także tradycyjne gry kasynowe i oferty kasyn na żywo. Jednak jest oczywiste, że ten głównym obszarem producenta to gry na automatach.

Oprócz Gonzo’s Quest, lista najpopularniejszych gier NetEnt to Starburst. Ta kosmiczna, miękka, zwiewna gra jest pewną nazwą dla fanów gier rzutowych.

Gracze szukające dużej stopy zwrotu pokochają Blood Suckers i komiczną grę Jacka Hammera II. W pierwszej wskaźnik odzyskiwania jest już zauważalny na poziomie 98%. Z tego powodu na przykład często nie kwalifikuje się do rekrutacji gier.

Jednym z największych hitów NetEnt była również seria NetEnt Rocks. Pierwszy z opublikowanych Guns n ‘Roses przebił pulę i nie zwolnił po grach Motörhead i Jimi Hendrix. W tych grach szczególny nacisk położono na to, jak dobrze obraz i styl muzyczny artysty są szanowane w trakcie wykonywania gier.

Największe zyski NetEnt

Omawiając NetEnt, nie możesz nie wspomnieć o jego najwyżej ocenionych jackpotach. Oferta obejmuje gry oferujące zarówno lokalne pule, jak i progresywne jackpoty. Spośród nich najbardziej legendarne są Mega Fortune, Mega Fortune Dreams i Hall of Gods.

Największa potęga gier NetEntu wynosiła dotychczas 17,8 miliona. To była gra Mega Fortune i szczęśliwy wybór puli. A najbardziej stylowa, wygrana była z zakładem 25 centów.

Eliksiry wznoszące się do prawie dziesięciu milionów euro zostały również wygrane przez Hall of Gods and Arabian Nights. Ta ostatnia reprezentuje nieco starszą serię jackpot gier NetEnt.

Które kasyna mają gry NetEnt?

Większość kasyn faworyzowanych przez graczy z całego świata utrzymuje gry NetEnt w swoich wyborach. W praktyce można powiedzieć, że jeśli lubisz trzymać się jednego kasyna, warto uwzględnić te gry, które oferują.

Podsumowanie — czy NetEnt gra w grę?

Jeśli przeczytałeś cały artykuł, prawdopodobnie możesz odpowiedzieć na to pytanie sam. Większość graczy w kasynach online uważa gry NetEnt za najwyższą jakość w branży i jesteśmy w dużej mierze na tym samym poziomie.

Oprócz ogólnego wrażenia o grach, NetEnt jest również dobrym wyborem ze względu na swoją niezawodność. Firma jest mocno licencjonowana, a jej uczciwość jest stale monitorowana. Wynik nie może być dostępny dla osób postronnych, ale gry działają ściśle pod generatorem liczb losowych.

Dlatego lepiej poznać gry NetEnt szerzej. Możesz znaleźć nowe ulubione gry zarówno z pamięci podręcznej archiwów, jak i nowości fajerwerków firmy. NetEnt stale publikuje nowe gry, a produkcja w regularnych odstępach czasu jest czymś bezprecedensowym.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie