1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Czekałeś na to? Dead or Alive 2 pojawi się już za moment!
netent-oglasza-dead-or-alive-2-sequel-do-jednego-z-najpopularniejszych-automatow-wideo-w-historii

Czekałeś na to? Dead or Alive 2 pojawi się już za moment!

Kilka dni temu na forum zaczęły pojawiać się plotki, że NetEnt rozwijał sequel ich niesamowicie popularnego Dead or Alive – a kilka dni temu, globalny programista gier oficjalnie ogłosił na swojej stronie internetowej, że kontynuacją pojawi się w kasynach online już 23 kwietnia 2019 r.

W oficjalnym komunikacie prasowym NetEnt stwierdził: “Od premiery w maju 2009 roku Dead or Alive, znany również jako DOA, był ulubioną grą dla graczy, którzy lubią gry o dużej zmienności na całym świecie i są jednym z legendarnych automatów. Ustawiony w dzikim zachodnim tempie oferuje ekstremalną zmienność i szansę na naprawdę duży sukces. Jedną z funkcji stała się święta grail wśród graczy na automatach wideo: Polowanie na pełną dziką linię.

Gracze od dłuższego czasu pytali o kontynuację, a my słuchaliśmy naszych fanów. Tak więc klamra, Dead or Alive 2 wychodzi 23 kwietnia. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy blisko naszych graczy i słuchamy tego, co oni myślą. Kontynuując naszą filozofię, połączyliśmy kilku prawdziwych ekspertów ze społeczności graczy, aby zapewnić, że Dead or Alive 2 dostarcza tylko tego rodzaju akcji, grafiki, mechaniki i dźwięku, które kochają gracze. W ramach procesu tworzenia gry współpracowaliśmy ze znanymi odtwarzaczami wideo LetsGiveitaSpin i Casinogrounds, aby uzyskać wgląd i informacje zwrotne od społeczności graczy.

Nie martw się, DNA Dead or Alive zostało przeniesione na rodzeństwo. Ale oczywiście z ekscytującymi ulepszeniami i zwrotami akcji. Jesteśmy pewni, że nowa wersja stanie się ulubioną grą dla wszystkich graczy, którzy lubią gry o dużej zmienności i niesamowitą rozrywkę. “

Dlaczego Dead or Alive jest tak popularny?

Dead or Alive przyciągnęło uwagę milionów graczy na całym świecie i bez wątpienia stało się najbardziej znanym i popularnym automatem NetEnt. Istnieje kilka powodów, dla których Dead or Alive jest tak lubiany i odbierany przez graczy z całego świata, ale być może największym powodem jest niesamowity potencjał wygranej, który można znaleźć w automacie.

W trakcie gry można wygrać na dwa sposoby, a pierwszym sposobem jest 5-punktowy spust. Aby wyzwolić główną premię z darmowymi spinami, musisz wylądować w dowolnym miejscu w trzech lub więcej symboli rozproszenia premii. Jeśli jednak uda ci się wylądować wszystkimi pięcioma, wraz z uruchomieniem bonusu, wygrasz natychmiastową nagrodę pieniężną w wysokości 2500 X!

Teraz, podczas premii, jak wspomniano powyżej, istnieje również coś, co nazywa się dziką linią. Lądowanie wildline nagradza pięć dodatkowych darmowych spinów, a także tam, gdzie sprawy zaczynają być naprawdę interesujące. Jeśli zarządzasz dziką linią, masz gwarancję wygranej co najmniej 1000X swojej stawki – i możliwe jest utworzenie wielu dzikich linii w jednej rundzie bonusowej, która może zobaczyć premię przeznaczoną na wiele tysięcy razy twoją stawkę !

Co to jest Dead or Alive 2?

W tym momencie nikt się nie domyśla. Konsensus na forum (który wydaje się być względnie realistyczny) polega na tym, że gra pozostanie względnie podobna, a główną różnicą jest dodanie kolejnego rzędu symboli. Jest to całkowicie prawdopodobne i może zwiększyć potencjał wygranej w grze.

Inną ideą reklamowaną przez kilku graczy jest to, że NetEnt może wprowadzić mechanizm “Feature Buy”, w którym gracze mogą kupować bezpośrednio w rundzie bonusowej. Prawdopodobnie spotkałoby się to z pewnymi kontrowersjami, ponieważ automaty z zakupami na funkcje są już wystarczająco negatywnie nastawione – ale biorąc pod uwagę ich widoczną popularność, nie jest to zbyt daleko idący pomysł.

Niektórzy gracze zachwalają też ideę mechaniki podobnej do Megaways (coś, co z powodzeniem używaliśmy w grach Big Time Gaming (wraz z Blueprint Gaming i grami Relax Gaming), chociaż wydaje się, że jest to bardziej nieprawdopodobna opcja, biorąc pod uwagę to – zgodnie z naszą wiedzą – NetEnt nie posiada licencji na silnik Megaways od Big Time Gaming.

Na szczęście do premiery gry pozostało jeszcze tylko kilka miesięcy. Można śmiało powiedzieć, że gracze – nie tylko na forum – ale na całym świecie z niecierpliwością czekają na tę kontynuację. Mamy nadzieję, że NetEnt może wyciągnąć go z torby i stworzyć bardziej pociągający sequel niż w przypadku Twin Spin Deluxe – gry, która negatywnie wpłynęła na gry hazardowe online na całym świecie.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie