1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Co to jest jackpot progresywny?
Co to jest jackpot progresywny?

Co to jest jackpot progresywny?

W zasadzie progresywne jackpoty to są różne odmiany automatów z dołączonym jackpotem. Te gry nie mają ustalonej kwoty. Im więcej osób gra, tym większa będzie wygrana. Dopóki jeden gracz zdobędzie szczęście i odejdzie z dużą nagrodą. Kiedy tak się dzieje, jackpot zostaje zresetowany do swojej minimalnej kwoty, żeby dalej wyrastać.

Kiedy jackpot został zresetowany, daje ci to lepsze pojęcie o tym, jak wysoko i jak nisko może się udać. Niektórzy gracze mają teorię, że im wyższy jackpot, tym większe prawdopodobieństwo upadku. Tacy gracze mają tendencję do monitorowania jackpota przez kilka dni, a nawet tygodni, zanim usiądą do gry.

Jak możesz wygrać jackpota progresywnego?

Nie będziemy cię okłamywać, mówiąc, że szanse są wysokie, ponieważ tak nie jest. W rzeczywistości posunęlibyśmy się nawet do stwierdzenia, że masz większe szanse do wygrania fiksowanego jackpota.

Istnieje wiele przyczyn takiego stanu rzeczy. Po pierwsze, istnieje takie pojęcie jak Hit Frequency, które jest ściśle związane z tym, jak często wygrywająca kombinacja jest wypychana na automatach, a im wyższy jest potencjał jackpota, tym niższa jej wartość.

Następnie istnieje generator liczb losowych, czyli RNG. Musisz zawsze pamiętać o tym, ponieważ nie chcesz ryzykować utratą całego swojego bankrolla za każdym razem, myśląc, że im dłużej grasz, tym masz większe szanse na wygraną. Wręcz przeciwnie, wygranie jackpota zależy w dużej mierze od współczynnika szczęścia. Jeśli jackpot właśnie został zresetowany, możesz zaczekać, zanim wydasz wszystkie swoje pieniądze za jednym razem. Szanse wygrania jackpota pozostają takie same niezależnie od tego, czy jest to mały jackpot, czy duży.

Niektóre z najbardziej popularnych gier z progresywnymi jackpotami

  • Mega Moolah – Chociaż dość uproszczone, jeśli chodzi o grafikę, konsekwentnie wypłaca wyższe wygrane. W pewnym momencie udało mu się nawet pobić rekord, dając graczowi z Wielkiej Brytanii 17,879,645 €. Bez względu, że ta gra jest stara, nadal jest lubianz z powodu wielu funkcji.
  • Hall of Gods – ten klasyk od Net Entertainment daje graczom szansę na zdobycie puli o wartości 5,5 €. Dzięki nordyckiej tematyce jest bardzo popularny wśród krajów skandynawskich, ale inni gracze też powinni zwrócić uwagę na niego. Ten jackpot dosłownie może zmienić twoje życie z dnia na dzień.
  • Mega Fortune Dreams – yen progresywny jackpot ucieleśnia życie bogatych i sławnych. Kolejna doskonała gra od Net Entertainment oferuje wyższą wartość rozrywkową w porównaniu z poprzednimi dwoma, ponieważ jest bardziej nowoczesna.

Co to jest automat z wieloma progresywnymi jackpotami?

Czasami gracze stają się zdezorientowani przez progresywne automaty z dodatkowymi jackpotami. Ten typ automatów daje graczom szansę na zdobycie nie jednego, ale nawet kilka jackpotów. Jest to całkiem niezłe, ponieważ nie tylko jeden gracz może wygrać.

To, co zawsze proponujemy graczom, którzy są nowi w świecie kasyn online, to spojrzeć na tabelę wypłat w grze, którą zamierzają zagrać, aby zrozumieć, ile są warte jackpoty. Najlepiej być wcześniej przygotowanym, aby wiedzieć, do czego powinieneś dążyć.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygranie jackpota progresywnego?

Istnieje teoria, że gracze, którzy obstawiają z maksymalną liczbą linii wygrywających, są bardziej skłonni wygrać. Nawet jeśli wygrasz, przynajmniej uzyskasz maksymalną liczbę wygranych. Mając to na uwadze, postępuj zgodnie z tę radą tylko wtedy, gdy progresywny jackpot jest dostępny tylko dla graczy, którzy grają z maksymalną linią.

Jeśli tak nie jest, wybierz niższą liczbę, aby przedłużyć życie swojego bankrolla. Zapłać za maksymalnie 2 godziny, a następnie przejdź dalej.

Jak dokonać wypłaty, aby wygrać jackpota progresywnego?

Zazwyczaj jest to ostatnia rzecz, o której ludzie myślą. Mogą wygrać dużą wygraną i nie wiedzieć, jak wypłacić pieniądze ze swojego konta w kasynie. Większość ludzi nie spodziewa się wygrania jackpota, a kiedy to się stanie, pojawiają się pytania o sposób wypłacania pieniędzy.

To, o czym musisz pamiętać, jeśli chodzi o takie sprawy, że większość kasyn stosuje limit, ile można wypłacić na dzień, tydzień lub miesiąc. Jeśli kasyno, w którym grasz, ma bardzo dużo limitów, to wypłata jackpota będzie trwała wiecznie.

Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby wygrać jackpota progresywnego, najlepiej skontaktować się z zespołem obsługi klienta kasyna, aby omówić najszybszy sposób na wypłatę, najlepsze metody płatności itd.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie