Vikings Go Wild

Cechy
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 10
Cechy: Bonusowe gry, Symbol “Scatter”, Funkcja autoplay

Vikings Go Wild – automat slotowy od Yggdrasil Gaming

Producent Yggdrasil Gaming zajmuje się tworzeniem między innymi gier w wersji: automat do gry w jednoręki bandyta, często znany również pod nazwami: maszyny gry, automaty do gier online, gry maszyny,slots, online sloty, gry na maszynach, gry jednoręki bandyta, bądź maszyny do grania.

Automaty Do Gier Vikings Go Wild, Yggdrasil Gaming SS - Dobramine.com

Jak można się spodziewać z maszyny produkowanej przez Yggdrasil Gaming, Vikings Go Wild wygląda i brzmi doskonale. Łodzie wikingów, kołyszące się na wodzie są ustawienie na bębnach, które obejmują cztery monety i kwartet Wikingów.

Ten pięcio bębnowy automat z dwudziestoma pięcioma liniami wypłat wyposażony jest w darmowe spiny, które oferują do dwudziestu czterech bezpłatnych rund. Portal: dobramine.com zauważa, iż gracz może trafić na więcej wolnych obrotów lub nagród pieniężnych w wysokości do 1000 monet. Zakład może wynosić od 25p oraz 50£ za spin.

Zalety niniejszego automatu slotowego

Ilość dwudziestu pięciu linii zachęca do gry coraz więcej Polaków. Mogą one bowiem zostać postawione z szerokim wyborem wartości monety, które pozwalają graczom na zarobienie naprawdę sporych pieniędzy. Jednocześnie można stać się częścią załogi za pośrednictwem swojego ulubionego:

  • tabletu
  • iPad’a
  • lub wielu innych urządzeń mobile

Kolejną zaletą gry jest możliwość wcześniejszego jej przetestowania w wersji gry automaty zupełnie za darmo. Portal: dobramine.com nadmienia, iż taka wersja może mieć różne nazwy, na przykład: darmowe gry maszyny, darmowe automaty, maszyny hazardowe za darmo, czy też gry maszyny za darmo.

Kolejnym plusem, który sprawia, że gra jest popularna w Polsce, jest istnienie wielu symboli, których wylosowanie może dać graczom wiele interesujących nagród. Symbole te zostały opisane w akapicie poniżej.

Symbole znajdujące się w grze

Standardowe symbole dostępne w grach casino to symbole:

  • WILD
  • Symbol rozpraszający

Portal: dobramine.com zauważa, iż są one także dostępne w grze Vikings Go Wild. Trzy lub więcej symboli rozpraszających może wywołać funkcję bezpłatnych obrotów. Za trzy symbole gracz otrzyma osiem darmowych spinów, za cztery – szesnaście, z kolei za pięć – aż dwadzieścia cztery.

Drugim ważnym i dochodowym symbolem jest skarb. Gdy ląduje on na rolce, można wówczas spodziewać się pewnych dodatkowych bonusów. Jeśli wyląduje w podstawowej grze, można spodziewać się nagrody w wysokości do 1000 monet lub od ośmiu do dwunastu darmowych spinów. Skarb może przynieść pewne zwiększenie bankroll’u w grze podstawowej.

Warto również dodać, iż grając w tę popularną w Polsce grę, należy posiadać przyzwoity bankroll i nerwy ze stali. Niniejsza gra, z pewnością nie jest dla słabeuszy!

Podobne zapisy