1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Vegas Strip Blackjack
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Vegas Strip Blackjack

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Min Coins Per Line: 1
Max Coins Per Line: 200
Min Coins Size: 1
Max Coins Size: 200
RTP: 99.65
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Intro

Macrogaming przedstawił graczom ponad sto rozrywek, wśród których można znaleźć gry planszowe, automaty wideo, gry karciane i wiele innych rzeczy. W ostatnich latach coraz więcej użytkowników zwraca uwagę na gry karciane, a zwłaszcza na blackjacka. Firma była w stanie zauważyć ten trend w czasie i zaczęła produkować tę rozrywkę, aby dopasować ją do każdego gustu. Jednym z najpopularniejszych typów Blackjacka jest Vegas Strip Blackjack. Las Vegas Strip to bulwar położony w USA, w stanie Nevada. Warto zauważyć, że na jej terytorium znajdują się najpopularniejsze kasyna. W swojej działalności używają jednolitych zasad gry w Blackjacka. Biorąc pod uwagę fakt, że można powiedzieć o tej grze karcianej, nazwa Vegas Strip Blackjack jest do tego odpowiednia.

Tematyka gry

Aby rozpocząć walkę z rozdającym o nagrody, klient musi zrobić pierwszy krok – zostanie ustalone, ile żetonów zostanie zaangażowanych w losowanie. Gdy żetony znajdują się na stole do gry, gość klika rozdanie, a system przydziela 2 otwarte karty użytkownika i 2 karty rozdającego, a jedna z jego kart jest zamknięta. Następnie, po dokładnym przyjrzeniu się kartom, gracz musi zdecydować, który następny krok podjąć. Istnieje kilka opcji, z których jedną jest wzięcie innej karty (Hit). Ale zanim popełnisz ten czyn, użytkownik nie powinien zapominać, że jeśli ma karty o wartości przekraczającej 21 punktów, zostanie pokonany. Jeśli jednak klient zdecyduje, że ma wystarczającą liczbę kart, po prostu naciska przycisk Stand. Klient może również użyć klawisza podwójnego. To podwoi oryginalną ofertę gościa.

Grafika

Projekt gry “Vegas Strip Blackjack” jest bardzo prosty i mało prawdopodobne jest zaskoczenie użytkownika. Na ekranie klient zobaczy specjalnie wyposażony zielony stół, na którym czekają na niego żetony, pudełka i klucze. Aby gość mógł całkowicie zanurzyć się w atmosferze podniecenia i nie rozpraszać się drobiazgami, specjaliści Microgaming nagrodzili “Vegas Strip Blackjack” tylko najbardziej potrzebną animacją. Przestrzegali tej zasady i dobrego brzmienia gry.

Bonusy

W tej grze znajdziesz wielu bonusów, w tym darmową grę bonusową a inne. Sprawdź kody bonusowe.

Zalety

 1. Możliwość rozliczenie w różnych walutach, a tym euros
 2. Można odtworzyć w kasynie do pobrania
 3. Licencja Malta Gaming Authority

Wady

 • Gra jest łatwa, ale jednak sprawdź zasady przed rozpoczęciem
 • Poziom teoretycznego zwrotu jest najmniejszy

Podobne gry

Hazardowa rozrywka Vegas Strip Blackjack, która wyszła spod skrzydła platformy Microgaming, słusznie wpadła w szereg powszechnie akceptowanych ulubionych gier tego producenta. “Vegas Strip Blackjack” nie oszczędza na płatnościach i ma wysoki procent zwrotów. Kolejna pozytywna jakość zabawy – łatwe menu sterowania. Ma tylko najbardziej niezbędne funkcje, przez co nie torturuje użytkownika w poszukiwaniu pożądanego klucza. Warto zauważyć, że klienci są przyciągnięci do tej gry hazardowej poprzez możliwość pokazania swojej wiedzy, ponieważ aby uzyskać przyzwoitą nagrodę, samo szczęście nie wystarczy. Krótko mówiąc, ta gra spodoba się milionom graczy, dla których natychmiast stanie się najlepszym przyjacielem i sprzymierzeńcem.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.