Siamese Serpents

Cechy
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 50
Cechy: Bonusowe gry, Dziki symbol, Symbol “Scatter”, Funkcja autoplay

Gra keno Siamese Serpents – informacje ogólne

Yggdrasil Gaming to firma zajmująca się produkcją oryginalnych gier hazardowych online, w tym nietypowych zdrapek, gier zręcznościowych, jednoręki bandyta, gry na maszynach, automaty do gier online, gry jednoręki bandyta, gry maszyny, maszyny gry, maszyny do grania, automat do gry, sloty, slots, czy inne gry hazardowe (w tym w wersji mobile).

Automaty Do Gier Siamese Serpents, Yggdrasil Gaming SS - Dobramine.com

W niniejszym artykule, portal: dobramine.com przedstawi charakterystykę wersji gry keno online, o nazwie Siamese Serpents. Ta gra ma wspaniały interfejs i bardzo ekscytujące specyfiki rozgrywki. Możliwe, że właśnie dlatego cieszy się ona tak dużą popularnością wśród Polaków.

Szczegółowy opis niniejszej gry

Siamese Serpents to keno za darmo dostępne w casino w Internecie (spotykane pod nazwami: gry maszyny za darmo, darmowe gry maszyny lub darmowe automaty). Pole gry składa się z osiemdziesięciu jednej komórki. Komórki są umieszczone na kwadracie 9×9. Są one ponumerowane. Z kolei głowa węża zajmuje jedno centralne pole.

Cel niniejszej gry

Celem gry Siamese Serpents jest odgadnięcie zwycięskich numerów i zaznaczenie ich w odpowiednich miejscach.

Ilość zakładów oraz wypłaty

W niniejszej grze możliwy jest zakład w zakresie od dwudziestu do pięćdziesięciu eurocentów za rundę. Ilość wypłat zależy od ilości znakowanych komórek i zarejestrowanych numerów. Jeśli gracz zaznaczy:

  • Cztery numery, wówczas wypłata będzie obliczana przez x1, x6 oraz x40 indeksów odpowiednio
  • W przypadku odtwarzania przez osiem komórek, mnożniki będą miały wartość od x1 do x200
  • W przypadku dwunastu komórek – indeksy będą wahać się od x1 do X1000

Teoretyczny wskaźnik zwrotu zależy od ilości wybranych komórek: 97,2% w grze z czterema komórkami, 96,7% z ośmioma komórkami i 97% z dwunastoma (szczegóły o RTP: dobramine.com).

Interfejs i przyciski występujące w grze

Gra Siamese Serpents dostępna jest tylko w języku angielskim, ale jego interfejs nie jest skomplikowany. Siamese Serpents nie powinna sprawić żadnych problemów w trakcie gry. Aby pomóc naszym rodakom w zrozumieniu funkcji przycisków, portal: dobramine.com przygotował małą ściągawkę:

  • Strzałka w centrum – rozpoczęcie nowej rundy
  • Podwójna strzałka A – przyspieszone wirowanie
  • Bet – wybór kwoty zakładu
  • Autoodtwarzanie – włączenie automatycznej gry
  • Bilans – stan konta
  • Win – kwota wypłat dla danej rundy
  • Przycisk z podkową – wybór ilości komórek oznaczonych numerami (4, 8 lub 12)

Istnieją również przyciski czyszczenia pola (z prawej strony). Niniejsza gra jest również wyposażona w sekcję informacyjną, możliwość wyłączenia dźwięku i funkcję ustawień osobistych użytkownika (rozdzielczość grafiki, efektów dźwiękowych, szybkość gry, parametry automatycznych zakładów i inne). Portal informacyjny: dobramine.com poleca!

Podobne zapisy