Automaty Do Gier Scratch Card Itchin 2, Rival Slider - Dobramine.com

Scratch Card: Itchin’ 2

Cechy
Zwrotna
Twórca: Rival
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus rounds, Wild symbol, Scatter

Online Scratch Card: Itchin’ 2 Win za darmo – zdrap mnie

Online Scratch Card: Itchin’ 2 Win za darmo – gra-zdrapka firmy Rival. Fabuła gry jest bardzo oryginalna i zabawna – Twój sąsiad żyje w zbyt brudnym mieszkaniu i cierpi na takie paskudne swędzenie, że po prostu nie może nic zrobić i wymaga szybkiej fachowej pomocy. Człowiek jest zdesperowany, ale dość bogaty, więc jeśli podrapiesz go, istnieje spora szansa, że zostaniesz przez niego wynagrodzony!

Automaty Do Gier Scratch Card Itchin 2, Rival SS - Dobramine.com

Dzięki dynamicznej rozgrywce, ciekawym ukrytym symbolom i wysokim wygranym, Scratch Card: Itchin’ 2 Win zdecydowanie spodoba się polskim graczom na stronie Dobra Mine. Grać w Scratch Card: Itchin’ 2 Win można w kółko, pokazując, że swędzenie może przynieść wiele korzyści, przynajmniej dla tej gry.

Jak grać w Scratch Card: Itchin’ 2 Win

  • Wybierz rozmiar zakładu za pomocą selektora monet na dole ekranu.
  • Wybierz New Card
  • Podrap bohatera gry-zdrapki Scratch Card: Itchin’ 2 Win, aby odsłonić ukryte symbole, lub po prostu kliknij Reveal, aby odsłonić wszystkie ukryte symbole na karcie.

Liczniki pojawią się na ekranie, aby śledzić, ile symboli zostały podrapanych. Znajdź co najmniej trzy symbole o tej samej wartości aby wygrać!

Gracz nie może rozpocząć gry na nowej kartce, dopóki nie wykazała się wystarczająca liczba symboli, aby zrozumieć, że karta wygrywa czy przegrywa. Jeśli przycisk New Card nie staje się aktywny, gracz powinien wybrać przycisk Reveal, aby zobaczyć całą kartę. Możesz też nacisnąć przycisk Help w lewym dolnym rogu ekranu, aby uzyskać więcej informacji na temat zalet i zasad zdrapki Scratch Card: Itchin’ 2 Win.

Scratch Card: Itchin’ 2 Win – oryginalna zdrapka

Online Scratch Card: Itchin’ 2 Win za darmo jest nietypowym slotem. Gra nie jest podobna do zwykłych zdrapek, które są popularne w Polsce. Bohaterem gry Scratch Card: Itchin’ 2 Win jest zaniedbany mężczyzna w bieliźnie z palcami skierowanymi w określone punkty ciała.

Pole dla gry Scratch Card: Itchin’ 2 Win to swędzące części ciała: dwa łokcie, dwa kolana, tłów i twarz. Animacje swędzenia człowieka – to jedna z głównych zabawnych ciekawostek gry Scratch Card: Itchin’ 2 Win.

Zagraj w online Scratch Card: Itchin’ 2 Win za darmo na dobramine.com. Strona dla Polskich graczy Dobra Mine – to miejsce, gdzie znajdziesz najnowsze i najciekawsze gry hazardowe. Sloty wideo , gry dla mobile urządzeń, gry karciane oraz oryginalne gry specjalne, takie jak Scratch Card: Itchin’ 2 Win – to wszystko dla Ciebie!

Podobne zapisy