Scary Money

Cechy
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Bonusowe gry, Dziki symbol, Symbol “Scatter”, Funkcja autoplay

Ogólny opis zdrapki online Scary Money

Zdrapka Scary Money jest autorstwa firmy Yggdrasil Gaming. Jest to animowana wersja internetowej loterii.

Wzdłuż górnego rzędu karty do gry znajdują się zwycięskie numery. Na samej karcie można znaleźć osiem komórek numerów gracza. Ten automat do gry pozwala graczom na wygranie nawet do pięciu tysięcy euro. Portal: dobramine.com zauważa, iż dzięki łatwej obsłudze gry, a także szybkiej możliwości na wzbogacenie się, niniejsza gra jest bardzo popularna w Polsce i poza jej granicami.

Automaty Do Gier Scary Monay, Yggdrasil Games SS - Dobramine.com

Oryginalność i możliwość gry za darmo

Zdrapki od firmy Yggdrasil są oryginalne, choć wyglądają stosunkowo krzykliwe. Gracze mają teraz szansę na bezpłatne wypróbowanie tej gry, za pomocą wersji gier: darmowe automaty, darmowe gry maszyny, bezpłatne gry maszyny, bądź gry maszyny za darmo. Zdrapka jest również dostępna na: DobraMine

Symbole specjalne istniejące w niniejszej grze

Specjalne symbole pojawiające się w sekcji zwycięskich liczb mogą przyczynić się do przyznania poszczególnych nagród. Do symboli specjalnych zaliczamy między innymi:

Symbol specjalny – podwójne koniczyny

Wylosowanie tego symbolu daje możliwość uzyskania wygranej na wszystkich numerach, znajdujących się na karcie do gry.

Symbol specjalny – podwójne maski

Wylosowanie tego symbolu daje możliwość uzyskania bezpłatnych rund. Symbol ten daje szansę na wygranie pięciu, dziesięciu, piętnastu, a nawet dwudziestu darmowych rund – odtwarzane natychmiast.

Pozostałe informacje o niniejszej grze

Warto dodać, iż zdrapki to zupełnie coś innego aniżeli gry jednoręki bandyta, maszyny gry, gry na maszynach, bądź gry jednoręki bandyta. Lepszym określeniem zdrapek będą automaty do gier online, maszyny do grania, sloty – gry hazardowe, bądź slots dostępne w casino (szczegóły: dobramine.com).

Główne nagrody w zdrapce są nieco mniejsze niż na przykład w pokerze (pięć tysięcy w przeciwieństwie do pięciu milionów), ale procentowa wartość RTP jest znacznie wyższa, bowiem wynosi ona 94,99%.

Zdrapki od firmy Yggdrasil wyglądają ładnie i nowocześnie, a wszystkie z nich oferują inny motyw. Fakt ten ma również wpływ na dużą popularność, jaką cieszą się te gry wśród Polaków. Działanie zdrapek wideo od Yggdrasil nieznacznie różni się od klasycznej wersji zdrapek, choć reguły nadal są dokładnie takie same.

W zdrapkach internetowych (również tych w wersji mobile) istnieją dwa obszary kart, które mogą być otwierane, a nie tylko jeden. Ze zdrapkami Yggdrasil będzie trzeba najpierw otworzyć cztery kwadraty, które pokazują zwycięskie liczby. Pod nimi znajduje się piętnaście kolejnych kwadratów, które muszą zostać otwarte przez gracza. Jeśli numery w tych kwadratów są takie same jak zwycięskie liczby, wówczas gracz otrzymuje nagrodę.

Podobne zapisy