Robotnik

Cechy
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 40
Cechy: Dziki symbol, Funkcja autoplay

Gra Robotnik – podstawowe informacje

Yggdrasil Gaming Company – firma, która tworzy niesamowicie zabawne gry hazardowe online, w tym między innymi:

  • Karty do zdrapek
  • Oraz nie mniej spektakularne i ekscytujące automaty do gier online.

Kolejny model tej marki to jednoręki bandyta, automat do gry z serii slots o nazwie Robotnik. Jest to model, stworzony dla rozrywki, gdzie kolorowe kryształy z rozległej galaktyki mogą przynieść graczom zaskakująco wysokie wypłaty. Poniżej można zapoznać się z bardziej szczegółową charakteryzstyką tej maszyny gry lub maszyny do grania, przygotowaną przez portal: dobramine.com.

Automaty Do Gier Robotnik, Yggdrasil Games SS - Dobramine.com

Główny motyw w niniejszej grze

Rozległe planety w jakimś odległym układzie słonecznym wydają się być głównym miejscem tej wspaniałej gry jednoręki bandyta, gry maszyny, gry na maszynach od Yggdrasil Gaming. Tytuł gry wydaje się bagatelizować skalę krajobrazu, który gracz może zobaczyć podczas gry. Gra cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, którzy lubią tematykę science fiction.

Ilość bębnów i pozostałe informacje techniczne

Robotnik jest automatem z pięcioma bębnami, z czterema rzędami i czterdziestoma stałymi liniami; jak już wspomnieliśmy tło dla tych przezroczystych bębnach to planety na orbicie oświetlone przez odległe gwiazdy.

Istnieje pięć symboli wysokiej wartości, które reprezentowane są przez różne kolory:

  • Czerwony
  • Fioletowy
  • Niebieski
  • Żółty
  • Zielony

Portal: dobramine.com dodaje, iż w niniejszej grze istnieją dwa symbole WILD oraz jeden mnożnik o wartości 3x.

Informacje o bonusach oferowanych w grze

Na każdym etapie podczas gry, symbole WILD mogą pojawić się na bębnach (mogą one być również wylosowane). Naprawdę dobrą wiadomością jest to, że jeśli więcej symboli WILD pojawi się podczas powtórnego spinu, wówczas gracz otrzyma kolejny spin i proces ten trwa do momentu, kiedy żadne nowe symbole WILD nie wylądują na bębnach.

Powyższe symbole zawierają mnożnik 3x. Następnie wszelkie wygrane gracze zostaną oczywiście pomnożone przez trzy.

Pozostałe informacje związane z powyższym automatem slotowym

Robotnik jest trochę robotem, który może unosić się na bębnach, w trakcie lub po zakręceniu. Dzięki temu losowane są różnorodne symbole przez gracza.

Portal: dobramine.com nadmienia, iż kolejną zaletą automatu jest możliwość zagrania w wersje: darmowe automaty, darmowe gry maszyny, gry maszyny za darmo, sloty za darmo w casino oraz istnienie wersji mobile różnych gier od Yggdrasil Gaming. Szczegóły dostępne są na stronie dobramine.com.

Automat slotowy Robotnik wygląda absolutnie fantastyczne, a częsta grywalność Polaków uzupełnia całość i spójność charakterystyki. Jest to rodzaj gry, która sprawia, że gracz ustawia opcję autoodtwarzania, siedzi i ogląda obracające się bębny. Warto także dodać, że poziom RTP wynosi AŻ 96.70%.

Podobne zapisy