Reel in the Cash

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 5
Cechy: Bonus Rounds, Scatter Symbols, Wild symbols

Reel in the Cash – wideo-slot na temat wędkarstwa

Zestaw do wędkarstwa to motyw, który reprezentuje liczne darmowe automaty online. Zawsze zawiera ubranie specjalnie, jak to buty gumowe, płaszcz, wędkę i oczywiście żywe robaki pod postacią przynęty. Bębny gry slotowej Reel in the Cash od Cryptologic po brzegi wypełnione są tymi symbolami rybackimi. Nie prześpij momentu. Czekają na Ciebie wspaniałe połowy, a do Twojej miski potrafi dużo ryb. Otwórz listę pod nazwą hazardowe automaty do gier pod adresem dobramine.com i łów ryby w grze slotowej za darmo.

Zagraj w slot w sieci

Polscy gracze od dawna lubią gry slotowe wyprodukowane przez Cryptologic, a temat wędkarstwa jest bardzo bliski wielu Polakom. Dobra Mine jest stroną, gdzie znajdziesz wszystkie gry slotowe od tego producenta, a zagrać za nie można za darmo. Nasze gry typu jednoręki bandyta, ruletkę mobile i pokera można odpalić bezpośrednio przez przeglądarkę Firefox lub Operę dla Windows lub Safari dla MacOs. Technologii Flash i Java pozwala na to, aby nie pobierać Reel in the Cash jak również innych maszyn slotowych na komputera, a bawić się w nie nawet bez logowania i denerwujących SMSów.

Czysta rybacka zabawa za darmo

Reel in the Cash jest już starą wersją gry jednoręki bandyta. Jej interfejs wciaż przypomina interfejs mechanicznych gier slotowych, w jakie grali nasze przodkowie dwadzieścia lat temu. Chcemy tylko zauważyć, że automat do gry Reel in the Cash nie stracił swojej pozycji i wciąż jest bardzo popularny wśród gier sltoowych. Wypłaty za niego w kasynie potrafią dorównać wypłatom w nowoczesne darmowe gry slotowe z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Miłośnicy „czystej” hazardowej zabawy bez domieszek doceniają naszą maszynę, bo tu zarabia się tylko przez trafienie jednakowych symboli w obrębie pięciu poziomowych linii. Na nich wystąpić mogą symbole buta gumowego, rybki koralowej jak również i innych gatunków ryb, i symbol pływaka. Za co dostaniesz najwyższe wygrane?

  • Pięć symboli ryby koralowej na jednej poziomowej linii doładuje Twoje konto kwotą w postaci 2500 monet, cztery –1000, a trzy –500 monet.
  • Krab też jest cennym symbolem. Pięć krabów wymienisz na 1500 monet, cztery – już na 500, a za trzy na Twoje konto kwota w postaci 100 monet.

Nie bądź staromodny. Doceń i chroń tradycję gry w automaty do gier online. W Internecie nie ma tak wiele automatów, które oferują wypłaty tylko za symbole na linii. W Reel in the Cash można pograć na naszej stronie i przetestować zręczność rybaka nawet w grze bonusowej, w której obowiązkowo otrzymasz premię.

Podobne zapisy