Automaty Do Gier Rainbow King, Novomatic Slider - dobramine.com

Rainbow King

Cechy
Zwrotna
Twórca: Novomatic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus Rounds, Wild Symbol, Autoplay

Rainbow King – skarby i klejnoty do wygrania

Automat do gry hazardowej Rainbow King firmy Novomatic wypełniony jest niespodziankami. Na bębnach zobaczysz musujące klejnoty, skarby, ogromną ilość diamentów. Najlepsze w tym wszystkim bohater główny gry maszyny Rainbow King – sympatyczny leprechaun – czyli Król Tęczy, który jest gotów podzielić się z każdym graczem Polskiej strony Dobra Mine swoim bogactwem

Wszystkie zwycięskie kombinacje gry na maszynach online Rainbow King rozpoczynają się od lewej strony. Identyczne symbole maszyny gry Rainbow King muszą się znajdować na aktywnej linii wypłat. Symbol dziki, czyli Wild, zastępuje wszystkie inne symbole za wyjątkiem symboli specjalnych. Symbol jokera zastępuje wszystkie symbole maszyny do grania Rainbow King poza symbolem Króla, Korony i Zamku.

Przed rozpoczęciem rundy należy wybrać wysokość stawek oraz liczbę linii wypłat. Kliknij na przycisk Start, aby rozpocząć rundę standartową albo przycisk Autostart aby uruchomić rundy w automatycznym trybie. Pojawienie się na bębnach trzech lub więcej symboli z Królem Tęczy uruchamia grę bonusową. W trakcie takiej gry trzeba rzucać kostki, aby uzyskając różne nagrody.

Automaty Do Gier Rainbow King, Novomatic SS - dobramine.com

Krótka charakterystyka gry jednoreki bandyta Rainbow King

  • Dobra grafika i dzwięk
  • Proste sterowanie
  • Proste zasady
  • Gry bonusowe

Automat hazardowy online Rainbow King – typowy slot wideo dla casino online z 5 bębnami i 20 liniami wypłat. Maksymalnie możliwa stawka – sto monet. Jednoręki bandyta Rainbow King jest przeznaczony dla Polskich miłośników gier hazardowych, ostrych emocji i, oczywiście, złota. Główny bohater gry Rainbow King – wesoły leprechaun. Ale tylko od twojego szczęścia zależy, czy potrafisz otrzymać od niego złote monety!

Automaty do gier online – solidną i zróżnicowana rozgrywka

Rainbow King to gra firmy Novomatic, dewelopera gier hazardowych, którego oprogramowanie dla kasyn online jest bardzo popularne w Polsce i na całym świecie. Doświadczeni miłośnicy gier hazardowych pokohają solidną i zróżnicowaną rozgrywkę gry Rainbow King. Debiutanci będą mieli możliwość przetestować automat Rainbow King, zupełnie za darmo na stronie dobramine.com.

Darmowe automaty są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi postawić prawdziwe pieniądze i wolą tylko zapoznać się z regułami pewnej gry maszyny za darmo. Darmowe gry maszyny slots – jest to niepowtarzalna okazja, aby przetestować wiele automatów online – za darmo, bez rejestracji i SMS nawet jeżeli grasz w mobile wersji.

Darmowe sloty hazardowe to wspaniała rozrywka bez dokonywania wpłaty prawdziwych pieniędzy

Podobne zapisy