Automaty Do Gier Rags to Riches 20 line, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Rags to Riches 20 lines

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus Rounds, Multipliers, Scatters

Rags to Riches 20 line – dwadzieścia linii z cygaro i whisky

Każdy chociaż raz w życiu każdy marzy o szybkim wzbogaceniu się i pierwsze, co przychodzi nam do głowy w takim stanie, to akurat kasyno, ruletka, samochody z serii Maserati i wiele innych atrybutów stylu życia milionerów. W tym kierunku pomoże Ci wyruszyć nasz automat do gry typu jednoręki bandyta Rags to Riches 20 line, który został wyprodukowany przez firmę Cryptologic.Grając w hazardowe automaty do gier, odczujesz prawdziwą atmosferę mobilnych gier sltoowych i pobawisz się w różne darmowe automaty na stronie polskiej pod adresem dobramine.com.

Automaty Do Gier Rags to Riches, Cryptologic SS - Dobramine.com

Zarabiaj w Rags to Riches 20 line i bądź bogatym

Jak działa nasz jednoręki bandyta lub inne gry slotowe za darmo? Wypłata następuje za trafione kombinacji w rundach. Rags to Riches 20 line na stronie Dobra Mine proponuje zabawę w trybie za darmo, a wygrana w spinie może wynosić do 25 tysiące stawek – to niemała kwota Jackpotu. Automaty do gier online zawsze mogą być wykorzystane na portalach w celu dodatkowego zarabiania lub gry bez ryzyka. Nasze sloty online od Cryptologic pozwalają grać w oba warianty na stronie dobramine.com

Jak stać się bogatym i otrzymać Jackpot?

Rags to Riches z listy darmowe gry maszyny umożliwiają grę na wszystkich dwudziestu liniach wygrywających, ale wybrać możesz też wybrać linie pojedynczo. Jackpot tej gry slotowej na stałe wynosi 25 tysiące stawek, które mogą być podwyższone za stawkę za linię. Jedna linia automatu do gry może być obstawiona kwotą od jednego centa do dwudziestu dolarów, czyli na jeden spin najwięcej można postawić sto dolarów.

Przestań marzyć i w końcu przetestuj perspektywy naszej gry sltowej, aby zyskać bogactwo i sławę. Wymień zupkę na dania z homarem, podarte tenisówki na rozkoszne buty, a deskorolkę ma nowy sportowy samochód. W rundach gry slotowej wykorzystaj dodatkowe symbole:

  • Firmowy logotyp gry pojawia się w ważnym celu. Za trzy symbole logotypu dostaniesz i rundę bonusową i dodatkowe wypłaty, a co może być lepsze?
  • W bonusowej grze będziesz odgadywać liczby od 0 do 49. Prawidłowe odpowiedzi pozwolą Ci dojść do alei sławy i przejść na nowy poziom gry. Wypłaty w tej rundzie są niesamowite.

Uzyskaj Jackpot na czwartym poziomie bonusowej rundy i stań się bogatym. Na każdym poziomie masz możliwość pomylić się tylko raz, dzięki czemu nie stracisz swoich szans na licznie wypłaty i osobisty dochód, gdy grasz w Rags to Riches 20 line – popularną w Polsce grę slotową.

Podobne zapisy