Pyrons

Cechy
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 40
Cechy: Dziki symbol, Symbol “Scatter”

Pyrons – jeden z lepszych automatów od Yggdrasil Gaming!

Pyrons to automat do gry z serii slots z dwudziestoma liniami wypłat, który działa na platformie stworzonej przez Yggdrasil Gaming. Ten jednoręki bandyta posiada tradycyjne symbole wyposażone w owoce i siódemki. Niemniej jednak gra ta jest znacznie bardziej kreatywna i nowoczesna niż pozostałe gry na maszynach, bądź automaty do gier online.

Automaty Do Gier Pyrons, Yggdrasil Gaming SS - Dobramine.com

Pyrons oferuje zaskakująco dobrą zabawę, z jednym turniejem głównym, w którym gracz bierze udział w momencie odtwarzania tego automatu. Niniejsza gra jest bardzo popularna w Polsce, ponieważ jest ona śmiesznie prosta, a także dostępna w wersji sloty mobile dla systemów:

  • Android
  • iOS

Specyfika niniejszej gry

Podobnie jak w przypadku innych gier online od Yggdrasil, których recenzje dostępne są na portalu DobraMine.com, automat ten jest prosty, co jest wielką zaletą. Pyrons jest nieco podobny do gry Fruitoids, niemniej wygrane są tutaj zdecydowanie wyższe.

Mnożniki istniejące w niniejszej grze

Gra Pyrons, w przeciwieństwie do innych gier, posiada wiele mnożników. Konkurencyjne maszyny do grania, maszyny gry, bądź gry jednoręki bandyta nie mogą pochwalić się tak dużą ich liczbą. Bowiem, w zasięgu graczy istnieje aż x20 Hit mnożnik. Fakt ten ma wpływ na atrakcyjność tej gry.

Symbole, oferowane w opisywanym automacie

Fani dodatkowych symboli mogą być nieco zawiedzieni. W niniejszej grze nie ma:

  • Symboli WILD
  • Bądź symboli rozpraszających

Niemniej fakt ten nie ma wpływu na możliwość uzyskania wysokich wygranych. Portal: dobramine.com twierdzi, iż tak naprawdę za każdym razem można uzyskać wygraną w Pyrons.

Promocje oferowane w niniejszej grze

Pyrons, podobnie jak inne gry hazardowe oferuje swoim graczom pewne promocje. Jest to bezpłatna runda bonusowa, dzięki której dostają oni drugą szansę na wygraną. Portal: dobramine.com zaznacza, iż mnożniki działają także w rundzie bonusowej.

Obliczenia i darmowa wersja gry

Portal: dobramine.com obliczył, iż na najwyższym mnożniku na jednej jednej linii wypłat, można wygrać aż o 2500 większą sumę, niż postawił gracz. Dzięki temu, automat cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród wielu Polaków.

Kolejną zaletą jest to, iż casino oferuje grę za darmo. Podobnie jak na portalu: dobramine.com, gdzie można znaleźć różne gry maszyny, a wśród nich darmowe automaty, darmowe gry maszyny, bądź też gry maszyny za darmo. Dzięki temu można spróbować swoich sił w tej grze nie tracąc ani złotówki! Naszym zdaniem warto!

Tak naprawdę trudno opisać wszystkie zalety niniejszego automatu slotowego. Z pewnością warto wypróbować maszynę Pyrons samodzielnie, aby w pełni zrozumieć prostą radość tej gry.

Podobne zapisy