1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Precious Little Diamonds
 • Ostatnia aktualizacja 11 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Precious Little Diamonds

Unibet
100% DO € 100
Weź swój bonus
Informacje o grze
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Intro

Szybkie loterie cyfrowe lub jak się je nazywa – zdrapki, są dość popularną rozrywką hazardową. Takie gry kasyno maszyny pozwalają poczuć natychmiastowe zwycięstwo, ponieważ rozgrywka jest bardzo dynamiczna i produktywna. Młoda firma Yggdrasil, która weszła na rynek gier hazardowych w 2013 roku, wprowadziła kilka takich natychmiastowych gier, między innymi Precious Little Diamond.

Tematyka slotu

Nazwa automatu pochodzi od nazwy utworu grupy Fox the Fox, w której śpiewa się o małym drogocennym kamieniu, przedstawionym jako symbol miłości. Być może ten zbieg okoliczności nie jest przypadkiem, a producent poprzez nazwę gry chciał pokazać swoją troskę o użytkowników. W każdym razie szwedzki dostawca podniósł niezwykle aktualny temat dotyczący loterii cyfrowej, związany z dobrami materialnymi, dobrobytem i cennymi kamieniami. Taki motyw podnosi nastrój, tworzy odpowiednią atmosferę i motywuje każdego użytkownika do wygrywania wielu nagród.

Grafika

Opierając się na nazwie gry, logiczne byłoby założenie, że projekt graficzny loterii będzie jej echem. I tak się stało, ponieważ producent zaprezentował swój pomysł za pomocą efektów wizualnych. Na głównym tle kobieca sylwetka widnieje się w pięknej jedwabnej sukni w kolorze bordo. Tło jest usiane diamentami ułożonymi w kształcie serca. Cały kolor gry jest wykonany w ciepłych odcieniach bzu i burgundu, co z pewnością tworzy pewną romantyczną atmosferę. Na górze ekranu znajduje się pięknie wytyczone logo gry, a po bokach dwa różowe diamenty z oznaczeniami gier: lewy diament pokazuje minimalną kwotę zakładu 0,5, a na prawym kamieniu znajduje się napis “Wygraj cały czas!”. Główna przestrzeń gry jest zajęta przez karty loterii. Są dwie karty ze zwycięskimi liczbami nad kartami użytkowników, które mają tutaj siedem. Po lewej stronie pola gry wyświetlana jest główna nagroda w grze o rozmiarze 2 500 i symboli bonusowych, a po prawej stronie znajduje się przycisk do zmiany biletów na grę.

Bonusy

Gracz otrzymuje nagrodę w przypadku, gdy na jej polach co najmniej jedna z dwóch rozegranych liczb się pokrywa. W takim przypadku, jeśli istnieje więcej niż dwie dopasowane liczby, wzmocnienie proporcjonalnie wzrasta. Po każdym pojedynku istnieje możliwość podwojenia nagrody. W tym celu należy dokonać wyboru między orłem a barem. W najlepszym przypadku, wygrane rosną, a po kliknięciu zbierane są dodawane do podstawowego salda użytkownika. W momencie gier premiowych gra sama wnosi zakład dla użytkownika, dlatego poziom premii jest całkowicie bezpieczny.

Zalety

 1. Przyjazny wizerunek
 2. Możliwość odtwarzania na komputerze, w kasynie mobilnym lub wersji do pobrania
 3. Wypłata w euro, dolarach I złotych

Wady

 • Gra oparta na losowaniu
 • Niewysoki procent wypłat wynagrodzeń

Podobne gry

Mimo że szwedzka firma Yggdrasil jest bardzo młoda, jest w stanie zaskoczyć wyjątkową zawartością gier. Wszyscy są przyzwyczajeni do automatu Just Jewels, który jest klasykiem w świecie hazardu. W przypadku Precious Little Diamond świeże spojrzenie na grafikę i grę jako całość jest wyraźnie dostrzegalne. Loteria nie będzie nudna i świeża dzięki temu, że twórcy uzupełnili opowieść nie tylko o oryginalny pomysł, ale także o wszelkiego rodzaju dodatki w postaci znaków tematycznych i gier bonusowych. Scratch-game Precious Little Diamond doskonale urozmaica wypoczynek każdemu graczowi i przyniesie godne wygrane!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.