1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Precious Anuran
 • Ostatnia aktualizacja 11 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Precious Anuran

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Book Of Ra
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Intro

Precious anuran to cudowny keno z magicznym posągiem cennego Anurana, prychającą kulami ognia. Model ten robi wrażenie dzięki efektownym projektom i wysokiej jakości animacjom. Firma Yggdrasil jest w tym specjalistą, któremu możesz zaufać, ponieważ posiadają licencji od Malta Gaming Authority I UK Gambling Commission.

Tematyka slotu

Celem gry w Precious Anuran Keno jest otrzymanie bonusy za zwycięskie piłki, którą Anuran strzela z ognistymi kulami. Strzelał dwadzieścia razy. W tym przypadku kulki poruszają się w labiryncie z magicznym znakiem na środku łańcucha. Wywołuje funkcję bonusową (przeczytaj o tym poniżej).

Grafika

To oryginalna gra kasyno o nie mniej wyjątkowym wyglądzie. Celem tej gry jest odgadnięcie kul, które zostaną spalone przez żabę, która strzela ognistymi kulami. Im więcej kulek zgadniesz, tym większa będzie ostateczna wygrana. Przed użytkownikiem pojawia się drewniany labirynt, po którym porusza się osiemdziesiąt piłek, ponumerowanych od 1 do 80. Po lewej i prawej stronie ekranu znajdują się znaki przypominające o możliwych wygranych i wskazujące twoje mecze. Jeśli płomień dotrze do kuli centralnej, to do pozostałych pików zostanie dodany jeden lub dwa więcej, aw przypadku otrzymania płatności jego kwota zostanie zwiększona z dwóch do pięciu razy.

Na początku gry wszystkie piłki są brązowe, po wybraniu przez gracza – zmieniają kolor na zielony, a jeśli żaba wybierze je, staną się żółte. Te same kule, które zostały wybrane przez żabę, ale nie zostały wybrane przez gracza, są pomalowane na czarno. Na koniec rundy, jeśli gracz otrzyma wystarczającą ilość meczy, złote monety zaczną płynąć z góry, a na środkowej części ekranu wyświetlana jest ich suma. Interfejs gry nie jest tłumaczony na rosyjski, ale nie ma to wpływu na złożoność sterowania maszyną.

Bonusy

Dodatkowymi funkcjami Precious Anuran są dodatkowe mnożniki i ogniste nagrody. Kiedy Anuran uderza magicznym znakiem, znajdującym się w centrum labiryntu, z kulą ognia w standardowej grze, gracz otrzymuje prawo do dodatkowych strzałów, a wygrana może być obliczona zgodnie z dodatkowym mnożnikiem od x1 do x5. Możesz poprawić wszystkie dane przez szanse na uzyskanie różnych dodatkowych mnożników w sekcji informacyjnej tej gry i promocje.

Zalety

 1. Przyjazny wizerunek
 2. Możliwość odtwarzania na komputerze, w kasynie mobilnym lub wersji do pobrania
 3. Wypłata w euro, dolarach I złotych

Wady

 • Gra oparta na losowaniu
 • Niewysoki procent wypłat wynagrodzeń

Podobne gry

Keno Precious anuran nie ma wielu opcji bonusowych, ograniczonych jedynie do obecności opcji wieloprzyrządowej, podczas gdy za używanie pewnych szczytów można zapłacić wyższymi współczynnikami. Nie ma również jackpota z ryzykownym trybem, jednak piękna grafika, urzekająca animacja i efekty 3D w połączeniu z dobrym zwrotem za gry online (średnio 96%) sprawiają, że gra jest warta twojej uwagi. Możesz polegać na swojej intuicji lub zaufać wybranemu komputerowi.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.