Automaty Do Gier Naughty Crosses, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Naughty Crosses

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 243
Cechy: Wild Symbol, Free Spins

Recenzja gry Noughty Crosses

Co lubisz bardziej – tatuaże czy grę Kółko i Krzyżyk? Dziwne pytanie, można by powiedzieć, i słusznie. Co mają one ze sobą wspólnego? Zapytaj sepcjalistów z firmy Cryptologic, który stworzyli grę typu jednoręki bandyta Noughty Crosses, która poświęcona jest obu tym symbolom. Pomimo takiej dziwnej kombinacji, jest to bardzo ciekawy slot wideo, który oferuje polskim graczom wiele przyjemności z gry hazardowej.

Noughty Crosses to automat hazardowy firmy Cryptologic z pięcioma bębnami. Ma dwadzieścia pięć linii wygrywających i piętnaście pozycji na ekranie. Postawić na spinie możesz od dwudziestu pięciu centów do pięćdziesięciu dolarów.

Automaty Do Gier Naughty Crosses, Cryptologic SS - Dobramine.com

Symbole gry slotowej Noughty Crosses

Na bębnach gry slotowej Noughty Crosses polscy gracze mogą zobaczyć wiele klasycznych i nowoczesnych tatuaży, w tym serca, smoki, podkowy oraz karty od asa do dziewiątki – również stylizowane na tatuaże. Symbol Dziki automatu do gry Noughty Crosses to dwie kości. Mogą one zastąpić inne symbole gry typu jednoręki bandyta Noughty Crosses, co ułatwia tworzenie kombinacji wygrywających. Jeżeli na ekranie automatu do gry Noughty Crosses zobaczysz trzy symbole z X lub O, rozpocznie się gra bonusowa. Symbole te mają taką samą funkcję, ale nie pasują do siebie. Oznacza to, że musi należy uzyskać koniecznie trzy zera lub trzy krzyże.

Gra bonusowa obejmuje pięć darmowych spinów. Podczas darmowych spinów możesz ponownie zdobyć symbole X lub O. Dlatego grać w tej rundzie można przez dość długi czas.

Interfejs gry Noughty Crosses

Interfejs gry slotowej za darmo Noughty Crosses jest dość niezwykły jak na Cryptologic. Kontrolować grę można za pomocą następujących przycisków:

  • Spin – rozpoczyna rundy
  • Bet Max – prawie to samo co Spin, ponieważ liczba linii w Noughty Crosses jest zawsze maksymalna
  • Autospin Play – uruchamia wybraną liczbę obrotów w trybie automatycznym
  • Autospin Advanced – zaawansowany tryb gry automatycznej
  • Help i Pays – zasady gry i tabela wypłat

Bezpośrednio pod bębnami jest umieszczona linia z poradami na temat gry.

Automat do gry Noughty Crosses wygląda imponująco i posiada bardzo kolorowe symbole animowane. Jego główną zaletą jest cały zestaw gier bonusowych z możliwością przedłużenia. Procent wypłat jest dość wysoki, aby wygrane mogły czekać nawet na polskich graczy z małym kapitanem.

Grać w Noughty Crosses można w kasynie online na platformie Cryptologic. Ale także w Noughty Crosses oraz inne ciekawe automaty do gier online, sloty, nowoczesne sloty mobilne, darmowe automaty w stylu retro i darmowe gry slotowe z grafiką 3D można zagrać za darmo na dobramine.com. Dobra Mine – gry hazardowe dla każdego!

Podobne zapisy