Mega Fortune

Cechy
Wideo
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Bonus Game, Progressive, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Mega Fortune – darmowy automat na dobramine.com

Przedstawiamy Ci nowy automat do gry w kasynie online stworzony przez znanego producenta automatów do gier online Net Entertainment. Maszyna do gry typu jednoręki bandyta „Mega Fortune” to automat hazardowy na temat bogactwa i luksusu. “Mega Fortune” to darmowy automat na dobramine.com – zaryzykuj w grze na pieniądze i wygraj lub spróbuj darmowej gry slotowej „Mega Fortune” w trybie demonstracyjnym. online Automaty do Gier Mega Fortune NetEnt dobramine.com W slocie online „Mega Fortune” znajduje 5 bębnów oraz 25 linii wygrywających. Przyciski gry w jednorękim bandycie „Mega Fortune” są klasyczne jak na sloty od tego producenta – “Bet Level”, “Bet Lines”, okrągły przycisk ze strzałkami, “Max Bet”, “Coin Value”, „Feature Preview” oraz „Paytable”. Symbole gry slotowej za darmo „Mega Fortune”:

-„Koło Fortuny” – symbol bonusowy. Przynajmniej trzy symbole bonusowe uruchomiają grę bonusową w slocie „Mega Fortune”. Powinny one znajdować się obok siebie na jednej linii, od lewej strony do prawej. Podczas jednego obrotu może być rozegrana tylko jedna gra bonusowa.

-Jacht – dziki symbol gry „Mega Fortune”, który może zamienić wszystkie symbole w kombinacjach oprócz Scattera i symbolu bonusowego. Za 5 jachtów na jednej aktywnej linii gracz otrzyma wypłatę w wysokości 10000 stawek,za 4 – w wysokości 1000,za 3 – 100,za 2 – 10 stawek.

-Butelka z drogim szampanem

– Scatter. Za kombinację z 5 butelek gracz otrzyma 100 stawek. Za 4 butelki – 10 stawek, za 3 – 3, za 2 – 2. 3 Scattery uaktywnią opcję darmowych obrotów lub mnożnik. -Limuzyna – jeden z najlepiej opłacanych symbolów gry slotowej „Mega Fortune”. 5 limuzyn – 1000 stawek, 4 – 200 stawek.

-Zegarek

-Paczka dolarów

-Koniak i cygaro

-Pierścienie z literami A, K, Q, K, J. Przetestuj rozrywkowy automat „Mega Fortune” za darmo i bez rejestracji na portalu Dobra Mine! Serdecznie zapraszamy!

Podobne zapisy