Automaty Do Gier Lucky 7's, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Lucky 7’s

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 7
Linia: 7

Lucky 7’s – opis gry

Blackjack to popularna w Polsce gra karciana. Ksyno online oferują wiele różnych odmian blackjacka. Wśród nich są wersje z tradycyjnymi zasadami, a także modele z oryginalnymi elementami. Do drugiej kategorii można odnieść automat do gry karcianej o nazwie Lucky 7’s.

Automaty Do Gier Lucky 7's, Cryptologic SS - Dobramine.com

Lucky 7’s to blackjack firmy Cryptologic. Jego główną cechą jest dodatkowa stawka, której slot zawdzięcza slot swoją. W grze typu jednoręki bandyta Lucky 7’s działają ogólne zasady blackjacka. Musisz pokonać krupiera poprzez gromadzenie większej liczby punktów niż ta, którą on posiada, bez przekraczania 21. Masz również możliwości na to, aby otrzymać płatności za pomocą innych funkcji.

Gra wykorzystuje tradycyjnie osiem talii z pięćdziesięcioma dwoma kart w każdej. Jokery nie są tu używane. Wszystkie karty przed każdym rozdaniem należy przetasoawć. Krupier dobiera kartę do szesnastu i siedemnastu rund. Krupier także rozdaje sobie dwie karty, otwierając jednocześnie jedną z nich. Jeśli będzie to As lub 10, krupier sprawdzi blackjacka.

Runda bonusowa gry slotowej Lucky 7’s

W grze slotowej Lucky 7’s istnieje dodatkowy zakład, dzięki któremu gra nazywa się tak, jak się nazywa. Akcja rundy bonusowej toczy się na dodatkowym polu gry sltoowej Lucky 7’s. Runda zaczyna się, jeśli pierwszą kartą, którą dostanie, użytkownik, będzie 7. Płatności wzrosną, jeżeli następująca jedna lub dwie karty będą również siódemkami.

Współczynniki obliczane są w następujący sposób:

  • Pierwsza karta – 3: 1
  • Pierwsze dwie karty – 7 różnych kolorów – 25: 1
  • Pierwsze dwie karty – 7 w tym samym kolorze – 50: 1
  • Pierwsze trzy karty – 7 różnych kolorów – 100: 1
  • Pierwsze trzy karty – 7 w tym samym kolorze – 500: 1

Nagrody przyznawane są niezależnie od tego, jak będą dalej rozwijać się wydarzenia.

Zalety gry slotowej Lucky 7’s

W ustawieniach gry typu jednoręki bandyta Lucky 7’s można dostosować jakość dźwięku i grafiki. Polscy gracze mogą pobrać Lucky 7’s, lub uruchomić ją bezpośrednio w przeglądarce. Pod względem funkcjonalności, jakości i wygody interfejsu graficznego, Lucky 7’s jest doskonałym modelem. Co do zasad, są one całkiem łatwe do zrozumienia dla większości graczy.

Lucky 7’s znajdziesz w najbardziej renomowanych kasynach online, oferujących karciaen gry hazardowe. Możesz więc grać na prawdziwe pieniądze i za darmo. Tryb testowania jest także dostępny dla graczy polskiej strony Dobra Mine. Zagraj na dobramine.com w klasyczne sloty owocowe, darmowe automaty kasynowe, nowoczesne darmowe gry slotowe w wersji mobilnej, gry slotowe za darmo z grafiką 3D i sloty wideo.Karciane automaty do gier online – ekstra zabawa!

Podobne zapisy