Automaty Do Gier King Kong, Cryptologic Slider - Dobramine.com

King Kong

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Bonus Rounds, Scatter Symbols, Wild symbols

Slot King Kong — informacje o grze

King Kong jest jedną z najbardziej popularnych postaci we współczesnej kulturze popularnej. Trudno uwierzyć, ale na ekranie King Kong po raz pierwszy pojawił się w odległym 1933 roku.

Następnie publiczności zostały przedstawione jeszcze cztery filmy ten temat, z których ostatnim był King Kong w reżyserii Petera Jacksona. Film ten został wydany w 2005 roku. Producenci oprogramowania dla kasyna online też lubią ten motyw. Firma Cryptologic przedstawia slot wideo King Kong, który przypadnie do gustu polskim fanom słynnego filmu.

Automaty Do Gier King Kong, Cryptologic SS - Dobramine.com

King Kong to automat do gry losowej, który ma pięć bębnów i dwadzieścia pięć linii wygrywających. Posiada ciekawe rundy premiowe, symbole specjalne i inne oryginalne funkcje. Zakład na linię może wahać się od $ 0.01 do $ 32 W związku z tym, na jeden spin możesz postawić do $ 800.

Zasady gry slotowej King Kong w trybie rzeczywistym i demo nie różnią się. Kombinacje wygrywające automatu do gry King Kong muszą składać się z dwóch (czasem trzech) identycznych symboli, stojących obok na aktywnej linii wygyrwającej, zaczynając od pierwszego bębna.

Wyjątkiem są kombinacje symboli specjalnych. Maksymalna wypłata gry typu jednoręki bandyta King Kong to $ 7500 na spin.

Symbole gry sltoowej King Kong

Wszystkie symbole na bębnach gry King Kong są bezpośrednio związane z fabułą tej dobrze znanej w Polsce historii. Można tu zobaczyć jego głównych bohaterów. Są to:

  • Dinozaur
  • Samolot
  • Statek
  • Krab
  • Kamera
  • Czaszka
  • Kajdanki i inne symbole w tej tematyce

Symbol Wild (Dziki) gry slotowej King Kong występuje tylko w drugim, trzecim i czwartym bębnie i przydaje się do tworzenia kombinacji wygrywających, zastępując brakujące elementy. Scatter jako symbol gry slotowej za darmo King Kong wprowadza gracza do rundy bonusowej. Ponadto, występuje jako bardziej tradycyjną funkcja, zapewniając zwiększenie zakładu za pomocą ustalonego współczynnika.

Gra premiowa nazywa się Feature King Kong Smash. Zaczyna się, gdy na aktywnej linii utworzona zostanie kombinacja z trzech Scatterów. W tej rundzie King Kong rozbija latające samoloty, siedząc na wieżowcu.

Jednoręki bandyta King Kong – jak i gdzie zagrać?

Automat do gry online King Kong posiada prosty i intuicyjny interfejs. Sterowanie odbywa się za pomocą tradycyjnych dla Cryptologic przycisków. Zagrać w King Kong możesz w kasynie online, ale tylko na prawdziwe pieniądze.

Możesz także przetestować slot King Kong oraz inne sloty wideo, darmowe automaty na urządzenia mobilne, nowoczesne sloty oraz darmowe gry slotowe tradycyjne i gry hazardowe specjalne na Dobra Mine. Polski portal hazardowy dobramine.com za darmo – najlepsze automaty do gier online!

Podobne zapisy