Jungle II

Cechy
Zwrotna
Twórca: Microgaming
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Jungle II – gra slotowa z porażającymi efektami animacyjnymi

Dzisiaj zabieramy swoje rzeczy i zaczynamy podróż do dalekiej dżungli, gdzie silni mężczyźni przygotowali safari. Obszar jest napełniony dzikimi zwierzętami, przez niesamowite rośliny spacerują w nim dzikie tygrysy, a na łąkach możesz spotkać parę słoni, które upały spędzają koło wody. Pośród lian znajdziesz niezapominane kakadu. Zobacz zachód słońca podczas wycieczki i bądź pewny, że Twoje wspomnienia zostaną z Tobą na długo. Jeśli nie możesz wyjechać, to wiedz, że w Internecie może być wszystko. Grając w grę slotową Jungle II od Microgaming, weźmiesz udział w nadzwyczajnej przygodzie za darmo na Dobra Mine.

Wszystkie gry slotowe za darmo stwarzają sytuacje, na które w zwykłym życiu dość trudno natrafić. Microgaming na swojej liście rozrywkowej Microgaming oferuje praktycznie wszystkie możliwie warianty tematyczne gier slotowych. Jeśli chcesz tylko potrenować i przetestować automaty do gier online, wybierz nasz zbiór informacyjny pod adresem dobramine.com, gdzie proponujemy tylko darmowe rozgrywki. Nasze darmowe automaty uruchomisz bezpośrednio w przeglądarce swojego laptopa, jak i w dowolnie wybranym miejscu, jeżeli zainstalujesz nasz portal na urządzenia mobilne. Jungle II microgaming automaty do gier screenshot

Jungle II – tryb gry i przyciski tego automatu w kasynie

Na bębnach tej gry jednoręki bandyta nasz atrakcyjny facet może spotkać rudą urokliwą pannę. Butelka z wodą, lornetka i mnóstwo zwierząt to symbole, które pojawiają się na ikonkach tego slota. Zobaczymy tu też tygrysy i papugi kakadu. Ikonki znajdują się na pięciu bębnach, a aby rozpocząć zabawę, naciśnij Spin. W slocie  zamontowanych jest 25 linii wygrywających, każda z których może być oddzielnie obstawiona. Możesz zagrać nawet na małą stawkę w postaci 0,01 do jednej monety na linię, a łączna stawka może wynosić 0,25 do 25 monet.

W slocie Jungle II znajduje się wiele atrakcyjnych dodatków za darmo, takich jak symbol rozproszony w kształcie słonia. Otrzymaj parę słoni, a zostanie Ci naliczona podwójna premia. Bonusowym znakiem jest tu obraz rudej dziewczyny. Jej trzy symbole rozpoczną rundę z darmowymi spinami. Przed rozpoczęciem gry slotowej uruchom koło życia i wybierz ilość darmowych obrotów. W tej rudzie kombinacje liczą się nie tylko od lewej do prawej strony, ale też i od drugiej strony.

Po zakręceniu na ikonkach zostanie przedstawiona kombinacja wygrywająca z animowanymi i ruszającymi się symbolami. Pieniążki potrafią na konto natychmiast. Ciekawostek na temat gry darmową gry slotową Jungle II jest jeszcze więcej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zanurz się w świat ulubionych automatów. Graj bez ograniczeń i wygrywaj.

Podobne zapisy