Automaty Do Gier Japanorama, Rival Slider - Dobramine.com

Japanorama

Cechy
Zwrotna
Twórca: Rival
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Wild, Multiplier, Scatter, Free Spins

Japanorama bonusowa zabawa z hieroglifami

Japonia, czyli wojownicy ninja, wieloseryjne kreskówki-anime lub kotka z japońskich bajek HelloKitty i to wszystko inne co kojarzy nam się z tym egzotycznym krajem. Wytwórca Rival skonstruował hazardowe maszyny gry pod nazwą Japanorama i dodał do bębnów tej gry maszyny za darmo najbardziej popularne japońskie postacie. Teraz możesz uruchomić automat do gry jednoręki bandyta pod adresem w Internecie dobramine.com i przeszukaj katalog automaty do gier, gdzie znajdziesz darmowe automaty uszeregowane alfabetycznie.

Automaty Do Gier Japanorama, Rival SS - Dobramine.com

Japanorama już jest w Internecie

Popularność tej gry w sloty rośnie każdego dnia z wielu powodów, a mianowicie, że gry na maszynach online są ogólnodostępne i łatwo jest je znaleźć w internecie, a co za tym idzie nie musisz wybierać się już w podróż do wielkiego miasta, aby pograć w kasyno, jak to było jeszcze dwadzieścia lat temu. Polscy hazardziści w Internecie odnajdą wszystkie popularne darmowe gry maszyny. Maszyny do grania dla polskich graczy na Dobra Mine bez dodatkowych opłat, logowania lub wprowadzania jakichkolwiek danych. Portal wymaga jedynie chęć do gry i trochę czasu.

Japanorama szczegóły pierwszej gry

Mobilna wersja gry maszyny Japanorama jest łatwa do opanowania bez obciążania sprzętu komputerowego. Jest przeznaczona dla tabletu. Zwykła wersja gry jednoręki bandyta wyposażona w jaskrawe symbole, które są wykonane w klimacie japońskim. Odpalić grę za darmo można klasycznym sposobem. Linie są duplikowane identycznymi hieroglifami, a zakładami rządzisz za pomocą klawiszów SelectCoins i SelectLines. Wypłaty są schowane w liniach. Miecz ninja przyniesie do 1000 monet, czyli jest możliwość złapania Jackpota w ciągu gry sloty.

Biała kotka HelloKitty pojawia się na bębnach, możesz również wylosować kilku wojowników ninja, talerz z sushi i maki-zushi, czy kosmitkę z bajki o Wall-e w trybie regularnym. Występują następujące dodatkowe symbole:

  • Zawodnik japońskiej sztuki walki Sumo, który może odpalić ekstra rundę i przynieść fantastyczne wynagrodzenie, bo tutaj nic nie tracisz tylko zarabiasz
  • Gejsza w kimono podaruje Ci dodatkowe darmowe obroty. Może to stać się tylko w tym wypadku, gdy dostaniesz 3 z tych symboli w tym samym spinie

Chodzą po bębnach, Japanorama z serii automaty do gier online, straszny Smok, który może wszystkie symbole na bębnie spalić i zamienić na dziką kartę. Ten smoczek jest po Twojej stronie, czyli przynosi szanse na podwojenie Twojej wygranej. Japanorama jest klasycznym, ale niezapominanym slotem, który na pewno przypadnie Ci do gustu. Zabawa bez wpłat nie obciąży Twojego portfela, a przyniesie Ci mnóstwo frajdy i zarobki.

Podobne zapisy