Jack and the Beanstalk

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus Game, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Zapowiada się bajeczna przygoda na dobramine.com

Darmowy automat Jack and the Beanstalk online został wyprodukowany przez Net Entertainment na podstawie znanej każdemu bajki „Jaś i magiczna fasola”. Znajdziesz go wśród wielu gier slotowych na portalu Dobra Mine.

Automat do gry „Jaś i magiczna fasola” pozwoli każdemu poczuć się bohaterem tej bajki, a magia i cuda będą czekać dosłownie na każdym kroku. online Automaty do Gier Jack and the Beanstalk NetEnt dobramine.com Ten atomat do gry dla kasyn online ma wyśmienite dekoracje i ciekawą fabułę, dzięki czemu Jack and the Beanstalk jest najlepszym slotem w swoim rodzaju. Animacja maszyny do gry jest przedstawiona za pomocą obrazów Jacka, konewki, kozy, siekiery i dwugłowego olbrzyma.

Darmowa gra na maszynach posiada pięć bębnów, a każdy z nich ma dwadzieścia linii wypłat. W przedstawionej maszynie do gry gracz nie może sam wybrać linii, dlatego że one są ustalone automatycznie, ale jest możliwość wyboru nominału monet i wysokości stawki. Właściwości symboli

Symbol Wild to firmowe logo, które zastępuje wszystkie symbole na bębnach automatów hazardowych oprócz symboli specjalnych.

Symbol Scatter to obrazek skrzyni. Trzy skrzynie uruchomią dziesięć darmowych kręceń w tej grze slotowej.

Dodatkowy symbol rozrzutu to obrazek klucza, który może pojawić się tylko na piątym bębnie slotu podczas darmowych spinów i daje dostęp do kolejnych specjalnych symboli. Na przykład, kilka kluczy odkryje użytkownikowi slotu symbol worka z monetami, który pozostanie na ekranie i zastąpi inne symbole. Automat do gry Jack an the Beanstalk posiada też funkcję Walking Wild, która pozwala przesuwać się od prawej do lewej strony podczas kolejnych spinów i układać zwycięskie kombinacje. Ta funkcja uruchomia się przy pojawieniu się dzikiego symbolu na bębnach jednorękiego bandyty. Wszystkie te możliwości oferuje portal gier Dobra Mine.

Jack and the Beanstalk to gra slotowa za darmo, ale istnieje też możliwość gry online na realne pieniądze.

Podobne zapisy