1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. It Came From Venus JP
 • Ostatnia aktualizacja 15 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

It Came From Venus JP

It Came From Venus JP Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft
Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Betsoft
Paylines: 30
Reels: 5
Max Coins Per Line: 1
Min Coins Size: 0.02
Max Coins Size: 150
RTP: 95.8
Wild Symbol: 1
Scatter Symbol: 1
Free Spins: 1
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Slot wideo It Came From Venus

W powszednim życiu wśród zwykłych ludzi nie było nic osobliwego i niewiarogodnego. Zwykły amerykański farmer o imieniu Sckiter spokojnie prowadził gospodarstwo, nie mając kłopotów w życiu, aż do jednego pięknego dnia, gdy z nieba spadł meteoryt. Przedmiotami, które spadły z nieba, okazały się nie proste kosmiczne śmieci, a dziwny obiekt, podobny do zębatego kwiatu, pochodzący z innej planety.It Came From Venus JP Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft Wypuszczony przez znaną firmę Betsoft Gaming, jednoręki bandyta It Came From Venus proponuje graczom zapoznać się z dobrodusznym robotnikiem i jego nowym kosmicznym druhem. Trudno będzie Ci wesoło spędzić czas, grając w darmową grę slotową, ponieważ przedmiotem, który spadł z nieba, interesują się służby sekretne, a one są skłonne do tego, aby poddać ten dziwaczny przedmiot eksperymentom. Gracze tej gry slotowej muszą nieco postarać się, aby zwolnić nowego wirtualnego druha! A jeśli całe życie marzyłeś o tym, aby podróżować w czasie, to slot wideo It Came From Venus jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Charakterystyka gry w jednorękiego bandytę

Kręcenie bębnami w slocie It Came From Venus jest bardzo łatwe. Na pewno wszystkich ucieszy grafika i brzmienie gry slotowej, ponieważ prezentuje barwny i ciekawy świat z masą pociesznych bohaterów. Ta gra slotowa za darmo jest na tyle realistyczna, że maksymalnie zachęci gracza do do porywających działań, które często jeszcze przynoszą także korzyść materialną.

Parametry techniczne

Parametrów technicznych w grze również jest dużo. Wersja testowa, na przykład, pozwala grać w grę slotową It Came From Venus całkowicie bezpłatnie i bez rejestracji. Następną zaletą są jednakowe figury, które pojawiają się na jednym bębnie. Gracze otrzymują za nie dodatkową nagrodę pieniężną.

Rundy bonusowe

Projektanci z Betsoft wprowadzili do darmowej gry od razu dwa poziomy rund bonusowych, z których każda jest na swój sposób dobra. Pierwsza runda jest udoskonaloną grą ryzykowną. Na specjalnym polu bohaterzy automatu online zabawiają się w różny sposób – farmer Sckiter rzuca jabłkami, a dziwna zębata roślina stara się je złapać. Aby pomnożyć uzyskane na bębnach nagrody, uczestnik musi zgadnąć, czy uda się potworowi złowić kolejne rzucone jabłko.

Drugi poziom bonusowy przenosi użytkowników na tylne podwórze, gdzie stoją duże drewniane szuflady. W grze farmer stara się zgadnąć pudełko, w którym pracownicy służb specjalnych zapieczętowali jego pozaziemskiego przyjaciela.

Poznajc tajemnice gry na naszym portalu internetowym dobramine.com. Możliwe, że już dzisiaj staniesz się bogatszy. Dobra Mine życzy powodzenia!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.