Icy Wonders

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Bonus Game, Progressive, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

 Lista najlepszych gier od Dobra Mine. Zagraj w Icy Wonders

Slot Icy Wonders to prawdziwe znalezisko dla amatorów zimy i gorących pieniężnych nagród. Darmowa gra Icy Wonders to automat do gry w kasynie online od korporacji Net Entertainment. Tworzy go 5 bębnów z 30 liniami wygrywającymi. Wyposażenie gry slotowej online Automaty do Gier Icy Wonders NetEnt dobramine.com Jednoręki bandyta do gry online, Icy Wonders, został formalnie przygotowany w “zimowym” stylu. Bębny slotu są rozmieszczone na bryłach lodu. Wartość jackpotów widzimy już wcześniej. W tej grze występują one pod dwiema postaciami: Mega Wonder Jackpot i Wonder Jackpot. Przyciski kierowania automatem online są rozmieszczone w dolnej części ekranu. Są to: Bet Level, Bet Lines, Max Bet, Coin Value, a także Paytable (podgląd tablicy wypłat) i Feature Preview (podgląd poprzedniej gry bonusowej). Symbole slotu wideo: Rekin – dziki symbol. Zamienia wszystkie symbole oprócz symbolu jackpotu, Scattera i symbolu bonusowego.

Eskimos – Scatter. Trzy Scattery aktywują rundy bonusowe.

Pingwin – symbol gry bonusowej.

Niedźwiedź – jeden z najbardziej opłacalnych symboli gry. Pięć niedźwiedzi gwarantuje wygraną w postaci 1000 pierwotnych stawek.

Pies – drugi co do wielkości wygranej symbol gry. Pięć psów zwiększa wygraną nawet 500 razy.

Mors

Mieszkanie Eskimosów

Litery A, K, Q, J – mniej opłacalne symbole w automacie. W grze bonusowej automatu do gry online na gracza czeka dużo pingwinów. Każdy z ich chowa coś za plecami – na przykład rybę, czy ości. Zadanie gracza polega na tym, aby wybierać pingwiny z rybą, ponieważ to one przynoszą nagrody pieniężne. Ważne, aby nie trafić na pingwina z ościami, bo zakończy on rundę bonusową. Zagraj na tym automacie w trybie online na stronie dobramine.com! Spróbuj swojego szczęścia i zdobądź wspaniałe wygrane razem z portalem gier Dobra Mine! Zadowolenie z gry gwarantowane!

Podobne zapisy