Hot Dog

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 9
Cechy: Bonus Rounds, Scatter Symbols, Wild symbols

Hot Dog – prezenty za serce przepięknej samicy

Bardzo miła historia została pokazana w grze slotowej online Hot Dog od Cryptologic. Piesek rasy Chihuahua chce tu poślubić luksusową samicę z rasy pudli. Co z tego wyjdzie? Spróbujemy dowiedzieć się z gry jednoręki bandyta, którą natychmiastowo odpalisz pod linkiem automaty do gier. Na naszej witrynie dobramine.com znajdują się gry slotowe za darmo od Cryptologic, Playtech, NextGen i innych deweloperów. Odwiedź naszą wyspecjalizowaną stronę dla hazardzistów z Polski i pobierz aplikację do gry na urządzeniach mobilnych lub program dla kasyna online.

 

Automaty Do Gier Hot Dog, Cryptologic SS - Dobramine.com

Hot Dog -bezpieczna hazardowa zabawa

Gry slotowe dla graczy z Polski pozwalają na bardzo dobry odpoczynek W Internecie znajduje się wiele portali, które proponują darmowe automaty dla Polaków w celu bezpłatnej rozrywki. Takim portalem jest Dobra Mine, który pragnie stać się liderem w branży hazardu i móc oferować jak najwięcej gier slotowych, które potem będziemy mogli przedstawić w ramach bezpiecznego grania w sieci. Automat do gry Hot Dog też znajduje się już w spisie hazardowych gier slotowych, a to znaczy, że możesz grać w niego całkowicie bezpiecznie.

Jak wybrać prawidłową strategię w Hot Dog?

W tej grze typu jednoręki bandyta pojawia się pięć bębnów i dziewięć linii wygrywajaćych. Panel gry zawiera klasyczne klawisze, które znane są wszystkim hazardzistom. Są to Spin, BetMax, PayTable, Bet, Lines i wiele innych. Dysponować stawkami w hazardowej grze slotowej za darmo można przez dwa przyciski Bet i Lines. Jeśli obstawiasz więcej niż jedną linię, szanse na wygraną zrastają, ale kwota zakładu również wtedy wzrośnie.

Sześć symboli w wyjątkowym kształcie, czyli karcianych figur, również musi ułożyć się na linii, aby zapewnić Ci wynagrodzenie. Trzy symbole w kształcie kości na obiad dla ukochanej, kołnierza z najlepszej skóry i grzebienia zapewnią Ci wiele zarobków. Dodatkowe symbole w grze to: >/p>

  • Nasz zakochany pies – podaruje Ci do każdej linii od 2 do 200 monet, gdy stanie się jej częścią, a dodatkowo za trzy symbole pieska włączona zostanie runda Hod Dog.
  • Ulubienica pieska – będzie symbolem Substitute, który działa identycznie jak Wild. Za każdy jej symbol piesek gotowy jest oddać podwójną stawkę, a sama samica może od razu stworzyć nową kombinację.

Graj i ciesz się rundą bonusową. Gdy będziesz przewidywać karty i trafisz na kartę z kością, podwoisz nagrody, dostaniesz HotDog i przejdziesz na nowy poziom automatu do gier online. Obserwuj historię tej niesamowitej miłości psów dwóch różnych ras w rundach gry HotDog od Gryptologic i baw się bardzo dobrze.

Podobne zapisy