Holiday Cash

Cechy
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 15
Cechy: Dziki symbol, Symbol “Scatter”, Funkcja autoplay

Holiday Cash – odgadnij trzy liczby, a milion będzie Twój

Gdybyś wybierał się na wakacje na nieznane wyspy lub przygotowywał się do treningów surfingowych, weź ze sobą gry slotowe od Yggdrasil Gaming. Odczujesz głębię wypoczynku z automatami gry jednoreki bandyta, a nawet zarobisz pieniądze bawiąc się w slotowe darmowe online automaty od Yggdrasil na polskiej stronie Dobra Mine.

Automaty Do Gier Holiday Cash, Yggdrasil Gaming SS - Dobramine.com

Młoda firma deweloperska z Malty w ciągu kilku lat swojej pracy dostała mnóstwo pozytywnych ocen. Rankingi internetowe możesz obserwować pod adresem dobramine.com. Darmowe automaty od tego dewelopera są znane również wśród graczy z Polski. Polityka gry w kasynie mobilnym od Yggdrasil pozwala korzystać z konta nie tylko w celu gry w automaty do gier online w trybie darmowym, ale próbować obstawiać prawdziwe pieniądze, tworząc zakłady slotowe. Zintegrowana platforma gry kasyno iSense od tego programisty pozwala na łatwy dostęp do serwerów z grami.

Plusy i minusy grania w Holiday Cash

Holiday Cash należy do wirtualnych zdrapek. Odgadnij trzy cyfry z siedmiu i otrzymaj jackpot o wartości 2500 monet. Na Twoim bilecie będzie widocznych siedem cyfr. Na górze biletu będą trzy symbole z liczbami od 1 do 99. Jeżeli z siedmiu Twoich cyfr choćby jedna będzie taka sama, jak liczba na górze slotu, to wygrana będzie Twoja. Za trzy identycznie cyfry otrzymasz kumulację, a za dwie — podwojoną stawkę. Tryb grania w zdrapki jest podobny do automatu jednoręki bandyta. Twórz zakłady i ryzykuj, a Twoja wygrana będzie zależeć od gry na maszynach.

Choć wszyscy lubią klasyczne gry slotowe za darmo, ruletkę i króla wśród gier – pokera, zdrapki tez posiadają swoich wielbicieli. Granie odbywa się na podstawie danych Generatora Losowych Liczb, co znaczy, że masz spore szanse na zwycięstwo. W ramach dodatkowej rundy, zagraj w Holiday Cash:

  • W grze występuje podwójna premia. Jeśli udzieliź prawidłowej odpowiedzi na rzut monety — zdobędziesz podwojoną nagrodę. Jeżeli się pomylisz, to natomiast przegrasz wszystko. Przycisk Collect stworzony jest w celu powrotu do trybu zwykłego, gdy wygrana ma zostać na Twoim koncie.
  • Dodatkowe i bezpłatne rundy możesz otrzymać w grze, jeżeli nie stracisz wielu biletów do gry. Maksymalna ilość bezpłatnych rund wynosi 20.

Automat do gry Holiday Cash znajdziesz w asortymencie gier slotowych za darmo od Yggdrasil Gaming. Spróbuj gry w jasnokolorowe zdrapki z mocną oprawą graficzną. Nawet najprostsze maszyny oferują wielkie wypłaty i animacyjne dodatki, co jest mocnym plusem tego dewelopera. Minusem jest tylko ilość gier, ale mamy nadzieje, że producent szybko nadrobi ten niedostatek.

Podobne zapisy