Hitman

Cechy
Zwrotna
Twórca: Microgaming
Kołowrotki: 5
Linia: 15
Cechy: Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Hitman – mroczny i stylowy jednoręki bandyta

Wielu deweloperów z branży kasynowej tworzy swoje gry slotowe na podstawie tematów ulubionych gier komputerowych. Firma Microgaming wyprodukowała ten emulator gry slotowej pod tytułem Hitman na podstawie znanej gry komputerowej w stylu Stealth Action. Najbardziej znane gry slotowe zawsze są do dyspozycji na naszej witrynie Dobra Mine. Wejdź na nasz portal i otwórz je, klikając tutaj Microgaming, a następnie ryzykuj bez opłat, depozytów i logowania.

Ten automat do gry jest bardzo mroczny. Jest w nim dużo krwi, bo zabójca otrzymał nowy cel, a jego broń jest przygotowana do strzelania. Wśród standardowych symboli zobaczymy tu wszystkie gatunki broni, takie jak to nóż, dekielki pistoletów automatycznych, karabin snajperski i nie tylko. Symbole są animowane i będą się ruszyć, jeśli tylko utworzą kombinację wygrywającą. Hitman microgaming automaty do gier screenshot

Przebieg gry slotowej Hitman

Zwycięską kombinacją w tej grze z kategorii automaty do gier online tworzą trzy (a może i więcej) jednakowe symbole na jednej linii. Jedną z zasad obliczania wartości wygranych w slocie jest początek kombinacji na lewym bębnie. Ze wszystkich trafionych kombinacji uwzględniana jest tylko najdroższa kombinacja, a to znaczy, że nie ma sensu obstawiać dużo pieniędzy w pierwszych spinach gry typu jednoręki bandyta.

Emulator gry slotowej za darmo jest wykonany w dwóch trybach – standardowym i eksperckim. W trybie eksperckim możliwa jest automatyczna gra według własnych ustawień. Tryb ten jest bardzo korzystny, jeżeli odpowiada Twojej strategii gry lub jeżeli używasz go w trybie darmowym w kasynie online, aby poćwiczyć sobie grę na darmowych slotach.

Dodatkowe symbole i wyposażenie slota Hitman

Dzikim symbolem tu jest sam Hitman, który jest już przygotowany do kolejnego zadania. Ubrany w drogi garnitur z czerwonym krawatem agent 47 pojawi się jako zabójcza maszyna, bez duszy i bez myśli, tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie w tym darmowym automacie. Symbolem premiowym jest w grze zielony laptop z napisem Bonus, który rozpocznie grę pod nazwą Mision ICA. W tej zabawie powinieneś wybrać pięć celi, za którymi kryją się poziomy i różne wartości nagród. W końcowej fazie wygrane naliczane są z uwzględnieniem mnożnika x6.

Pięć identycznych symboli z cyfrą 18 może dodać Ci od razu osiemnaście kręceń za darmo z podwójnym mnożnikiem. Wiemy, że dosyć trudno trafić taką kombinację, ale jeżeli to się stanie, od razu staniesz się milionerem. Zaloguj się u nas na dobramine.com, aby poznać nasze ciekawostki jako jeden z pierwszych graczy i dobrze się bawić, wracając do nas od czasu do czasu.

Podobne zapisy