Automaty Do Gier High Noon, Cryptologic Slider - Dobramine.com

High Noon

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 3
Linia: 3
Cechy: Wild symbol

High Noon – western napełniony monetami i rewolwerami

Trzybębnowe maszyny do gry do dawna nie trącają swoich pozycji. Nadal wielu producentów a w tym Cryptologic, tworzy gry jednoręki bandyta z trzema bębnami, a granie na nich przynosi ogromne zarobki i zapewnia realistyczną atmosferę gry w salonie. Właśnie to znajdziesz pod adresem dobramine.com. Pomóż szeryfowi High Noon z kategorii automaty do gier spotkać się ze przestępcami, którzy przyjadą pociągiem po południu i podczas gry w slot za darmo online zyskaj wartościowe symbole.

Automaty Do Gier High Noon, Cryptologic SS - Dobramine.com

High Noon – od dawnych czasu do eru Internetu

Wspaniałe zarobki i emocje w hazardowe maszyny gry w pełnej mierze wysuną się na pierwszy plan podczas gry w High Noon, czyli automat do gry typu jednoręki bandyta. Pamiętaj o tym, że nasi ojcowie bawili się właśnie w ten sposób jakieś dwadzieścia lat temu, gdy nie było Internetu. Chwyć za dźwignię internetowej darmowej gry slotowej i pomóż głównemu bohaterowi, szeryfowi Willu Cain, zdobyć trzy symbole Bar na linii w slocie. Odpal nowoczesną aplikację mobilnym na swoim ulubionym Androidzie, którą udostępniamy bez konieczności podawania dodatkowych danych na popularnym w Polsce portalu pod marką Dobra Mine.

Detale gry i możliwości wygrania w grze

Gra slotowa High Noon wykonana została w klimacie kowbojskim, a jej symbolami są rewolwery, gwiazdki szeryfa, szczęśliwe podkowy i różne nadpisy Bar. Obstawiać w slocie można od jednego do pięciu dolarów na linię, a ogółem tutaj znajdują się trzy poziomy linii wygrywających. Wybrać tryb gry na jedną linię można przez przycisk BetOne, a BetMax jest przeznaczony do gry na wszystkich trzech liniach.

High Noon to gra slotowa za darmo wyposażona w jaskrawą grafikę i animowane symbole Gdy trafisz je na linii wygrywającej podczas gry, pojawi się dopasowana ścieżka dźwiękowa, którą zawsze możesz wyłączyć, jeżeli przeszkadza Ci ona. Fantastyczną pulę nagród zdobędziesz w wypadku:

  • Trzech symboli rewolweru, z którym szeryf walczył przeciwko złodziejom. Przyniesie Ci ona High Noon 200 stawek.
  • Trzech gwizdek szeryfa uzyskanych podczas spinu. Dostaniesz wtedy osiemset stawek w darmowym automacie. Wygrasz więc jak prawdziwy szeryf.

Powiemy szczerze, ze ten automat jak najbardziej się spodoba wielbicielom „czystej” rozgrywki bez dodatkowych symboli i rund na podwojenie. Podobne automaty do gier online przyciągają uwagę starszych graczy, którzy jeszcze pamiętają o salonach gier i mechanicznych automatach. OD czasu do czasu trzybębnowe automaty oferują niesamowite wygrane z Jackpotów, których pragną wszyscy gracze, a w tym i graczy z Polski, grający na zaufanych stronach polskiego hazardu, na przykład Dobra Mine.

Podobne zapisy