Hells Grannies

Cechy
Zwrotna
Twórca: Microgaming
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Hells Grannies graj za darmo i bądź pierwszym

Nasze babcie są bardzo miłe, opiekują się swoimi wnukami i robią na drutach, ale twórcy gry slotowej Hells Grannies pokazali nam staruszki z innej strony. Są one miłośniczkami hard rocka, farbują włosy na niespodziewany kolor i malują paznokcie na czarno, noszą na głowie irokeza i palą papierosy.

Jak dobrze widać, głównymi postaciami tej zabawowej gry na maszynach są alternatywnie babcie, które też zwyczajnie lubią robić na drutach. Hasłem tego automatu typu jednoręki bandyta od popularnego producenta Microgaming jest “Knit fast, die warm”, czyli rób na drutach szybko, umieraj w cieple. Nie bójmy się tych babuń i powalczmy z nimi, ryzykownie obstawiając swoje monety w tej grze slotowej. Hells Grannies microgaming automaty do gier screenshot

Otwieraj Hells Grannies – graj w kasynie online

Czaszki, kości, papierosy, tatuaże i heavy metal – to wszystko to symbole nie tylko tej epoki, ale i tej gry slotowej za darmo. Wraz z nimi, spotkasz tu cyfry i litery łacińskie z dzianiny, które będą pojawiać się podczas Twojej gry na slocie z kategorii  darmowe automaty na naszym portalu internetowym Dobra Mine. Minimumalna kwota do obstawiania stanowi 0,01 monet, a maksymalna – 4 monety na każdą linię. Na tym automacie znajduje się 25 linii wygrywających, na które możesz obstawiać swoje pieniądze.

Dzięki dodatkowemu symbolowi z napisem „Knit Fast, Die Warm”, który jest hasłem tego darmowego emulatora slotowego, możesz zdobyć dodatkowe wygrane i zagrać bezpłatnie u nas na stronie internetowej dobramine.com. Oprócz fantastycznej gry jednoręki bandyta, możesz wybrać wszystko, co chcesz, jeżeli tylko otworzysz listę rozrywkową od Microgaming, którą znajdziesz tutaj Microgaming.

Kolejnym dodatkiem w automacie do gry Hells Grannies jest znak z napisem “Knit Happens!”, nawiązujący do sloganu rockmanów „Shit Happens!”. Ten znak jest Scatterem. Podczas pojawienia się trzech lub więcej Scatterów, możesz wylosować dwa, pięć, dziesięć, a może i pięćdziesiąt darmowych kręceń. Trzy Scattery w jednym spinie rozpoczną rundę bonusową „Spin It to Win It”, w którą zagrasz na oddzielnym ekranie tej darmowej gry slotowej.

Automat zyskuje swoich fanów dzięki stylowej prezentacji opartej na współczesnym komputerowym opracowaniu graficznym. Ryzykując, obstawiając parę monet, możesz wygrać maksymalne wygrane, które w tej grze slotowej wynoszą aż dwie tysiące monet. Graj, aby zapewnić sobie rozrywkę, baw się dla sukcesu i atrakcyjnie spędź z nami swój wolny czas albo każdy dzień, zapraszamy!

Podobne zapisy