Automaty Do Gier Heavyweight Gold, Rival Slider - Dobramine.com

Heavyweight Gold

Cechy
Zwrotna
Twórca: Rival
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus rounds, Wild, Scatter

Heavyweight Gold atakuj swojego przeciwnika i wygrywaj

Heavyweight Gold z serii I-sloty na liście hazardowych automatów do gier, która jest dostępna pod adresem dobramine, jest jedną z najlepszych maszyn online do grania, stworzonych w tematyce boksu. Jak w zwyczajnym boksie, tak w trakcie gry maszyny za darmo Heavyweight Gold obowiązuje dwanaście rund za darmo, które przynoszą sukces swoim uczestnikom. Firma Rival pragnie zachwycić wszystkich graczy, kontynuacja akcji w darmowych grach na maszynach jest jej firmowym znakiem

Automaty Do Gier Heavyweight Gold, Rival SS - Dobramine.com

Heavyweight Gold w serii sportowych zabaw

Sportowa seria gry jednoręki bandyta od Rival zawiera mnóstwo trójbębnowych i pięciubębnowych gier w sloty. Wśród nich automat do gry jednoręki bandyta Global Cup Soccer, stworzony na temat piłki nożnej. Jedną z nowinek sportowych gry na maszynach od Rival jest Pigskin Payot, który zaprosi nas do walki z drużyną przeciwnika w rugby. Dwie maszyny dostępne w internecie, na stronie polskich ryzykantów pod hasłem Dobra Mine W spisie strony pod adresem dobramine.com znajdziesz oprogramowanie kasyna, które odpalisz na tablecie w trybie mobilnym.

Heavyweight Gold startujemy razem

Darmowe automaty na naszym portalu nie potrzebują zaawansowanych wymógow dla komputera. Dla pierwszego startu w gry maszyny wgraj technologię Flash ze swojego marketu, lub pobierz go z Internetu w wersji dostosowanej do Twojego systemu. Wejdź na stronę i otwórz Heavyweight Cold grę w sloty, następnie przyciśnij Spin i już jesteś uczestnikiem pierwszej rundy. Użytkuj 2000 wirtualnych monet od wirtualnego kasyna i obstawiaj na 20 liniach naszej maszyny gry za premiowe rundy.

Temat boksu na bębnach zrealizowany został poprzez symbole, którymi są: uczestnicy walki, gruszka bokserska, wiadro z ręcznikiem, oraz trener. Do symboli bonusowych należą:

  • Dwie rękawice bokserskie, które są symbolem Wild. Dzika karta, choć nie przynosi wygranej, nadaje możliwość złączenie niestarczających symboli i założenie innej kombinacji zwycięskiej w gry sloty Heavyweight Gold
  • Za 3 symbole naszej wspaniałej pięknotki będzie odpalona porcja FreeSpins, gdy za stawki już zapłacono a wygrana trafi do twojego konta. Gra w rudzie FreeSpins obstawiona będzie wedle Twoich ostatecznych stawek.
  • Knock Out inaczej nokaut w spinie jest początkiem nowej rundy, gdy będziesz sam na sam naprzeciwko mocnego zawodnika. Broń się od jego ciosów i atakuj

Temat sportowych sztuk walki jest bardzo popularny w hazardzie. Boks jest motywem bardzo wielu maszyn, Rival proponuje zabawić się w gry z katalogu I-Sloty, a w tym automat do gier online Heavyweight Gold dla dodatkowej przyjemności. Życzymy powodzenia w Heavyweight Gold.

Podobne zapisy