1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. Greedy Goblins
 • Ostatnia aktualizacja 29 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

Greedy Goblins

Greedy Goblins Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft
Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Betsoft
Paylines: 30
Reels: 5
Max Coins Per Line: 1
Min Coins Size: 0.02
Max Coins Size: 150
RTP: 97.2
Bonus Game: 1
Progressive: 1
Wild Symbol: 1
Scatter Symbol: 1
Autoplay Option: 1
Multiplier: 1
Free Spins: 1
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Book Of Ra
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów
Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Slot Greedy Goblins na dobramine.com

Slot do gry Greedy Goblins to slot 3D wypuszczony przez spółkę Betsoft. Na gracza czekają przepiękne efekty graficzne, dzięki którym ten automat do gry jest bardzo podobny do współczesnego filmu animowanego. Poza tym, są tu zostały zastosowane niestandardowe reguły, co czyni tę grę w jednorękiego bandytę nieprawdopodobnie ciekawą i dochodową. Automat do grania posiada 5 bębnów i 30 linii wygrywających, które są zawsze aktywne. Również obecne są: dziki symbol Wild i Scatter, bezpłatne rundy, gra bonusowa i gra na podwojenie.Greedy Goblins Dobra Mine automaty do gier SS Betsoft

Reguły gry maszyny Greedy Goblins

Użytkownik może zmieniać koszt kredytu tego darmowego automatu do gry, a także wysokość stawki na linię za pomocą przycisków “+” i “-” w pobliżu napisów Choose Coin i Bet Per Line. Jest też możliwość, aby od razu ustawić maksymalną ilość kredytów. W tym celu po prostu naciśnij klawisz Max Bet. Spiny w slocie wideo Greedy Goblins zaczynają się po naciśnięciu przycisku Spin. Można również grać za darmo w trybie gry automatycznej, nacisnąwszy klawisz Auto Play. Aby poznać wszystkie reguły gry, a także zobaczyć tabelę wypłat, należy nacisnąć na View Pays.

Symbole gry w kasynie Greedy Goblins

Jednym z najważniejszych symboli tego slotu jest obrazek Elfa. Ma on największą wartość i potrafi zwiększyć stawkę za linię do 12 500 razy. A jeśli zagrasz, zadawszy maksymalną stawkę, to kombinacja z pięciu elfów na aktywnej linii wygrywającej, doprowadzi do jackpotu. Nie można nie wyróżnić jeszcze jednego ciekawego obrazka, a mianowicie monety z elfem. Przy pojawieniu dwóch i więcej takich obrazków gracz gry kasynowej otrzyma mnożniki od 60 do 750. Dzikim symbolem jest domek na drzewie.. Nie tylko może on zamienić dowolny symbol w tym automacie do gry Greedy Goblins online, ale i rozszerzyć się na cały bęben. Gracz otrzyma też wtedy od jednego do trzech dodatkowych bezpłatnych spinów, podczas których symbol Wild zostanie na swoim miejscu. Scatterem darmowej gry slotowej jest tabela z napisem Welcome to Elfania. Podczas pojawienia się trzech i więcej takich symboli gracz otrzyma wygraną w wielkości od 60 do 1500 ogólnych stawek, a także bezpłatne rundy. Symbol pod postacią księgi, który pojawia się tylko na drugim i czwartym bębnie, uruchomi grę bonusową online w slocie Greedy Goblins.

Gra bonusowa

Wypadnięcie dwóch symboli księgi uruchomi grę bonusową, w której należy zarządzać dwoma pożądliwymi goblinami w domu Elfa. Należy wskazywać im, które dokumenty i rysunki trzeba ukraść. Każdy przedmiot przyniesie atrakcyjną liczbę kredytów premiowych. Zacznij grać już teraz i zarób realne pieniądze na naszej stronie internetowej dobramine.com Witryna gier Dobra Mine pomoże Ci szybko wzbogacić się.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.