Golden Fish Tank

Cechy
Wideo
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 10
Cechy: Bonusowe gry, Dziki symbol, Symbol “Scatter”, Funkcja autoplay

Golden Fish Tank za nagrodę o wartości dwustu pięćdziesięciu monet

W grach slotowych na komputer często spotyka się tropikalne rybki, a wiele z nich występuje w hazardowych grach slotowych, jednak tak jaskrawych i trójwymiarowych nie znajdziesz nigdzie indziej. Niesamowite pieniądze, niestandardowe bonusy i rundy dodatkowych gier z efektowną animacją dobrze opisują ten automat do gry typu jednoręki bandyta. Parę słów o producencie tej maszyny do gry: Yggdrasil Gaming pochodzi z Malty. Posiada kilka oddziałów w Europie i główne biuro na Malcie. W Polsce firma założyła oddział w Krakowie i zaprosiła do pracy najbardziej znanych deweloperów.

Golden Fish Tank, Yggdrasil Gaming automaty do gier SS - Dobramine.com

Gry slotowe od Yggdrasil są bardzo popularne nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Oprogramowanie dla kasyna w trybie mobilnym znajdziesz pod przyciskiem „darmowe automaty od Yggdrasil Gaming” i pobierzesz na swój komputer z naszej strony Dobra Mine. Aby pobrać maszyny do grania od innych deweloperów, wejdź na polską stronę dobramine.com i pod nazwą darmowe gry maszyny online wybierz swój ulubiony emulator w języku polskim, aby następnie pobrać go z oficjalnego rynku.

Reguły gry na automacie Golden Fish Tank

Na ekranie Golden Fish Tank obraca się 15 różnych rybek. Rozłożone są one na 3 rzędach i 5 bębnach tej gry slotowej. Jest tu dwadzieścia linii, które możesz obstawiać pojedynczo, jak i razem. Jeżeli wykorzystasz do obstawienia swoje kredyty, nie ryzykuj w tej grze typu jednoręki bandyta jedną linią – szybko się znudzisz. Olbrzymie zakłady po prostu wyczerpią Twoje pieniądze i nawet nie odczujesz przyjemności z hazardu w slotach online.

Przed zabawą w darmowe automaty za darmo, wybierz dodatkowe bonusy i zdobywaj dodatkowe rundy w tym slocie:

  • Za pięć dodatkowych kredytów do stawki podstawowej w rundzie bezpłatnych obrotów zdobędziesz jeden z dodatkowych elementów: zamianę rybki na Wild, przyklejone symbole rybek, dodatkowy spin lub inne elementy
  • Trzy lub więcej symboli rozproszonych uruchomi porcję darmowych obrotów. Symbolem rozproszonym jest symbol złotej rybki z napisem free spins w kolorze żółtym
  • Dodatkowy dziki symbol wymieni wszystko, co nie dopasuje się do kombinacji, która przyniesie Ci premię

Jeżeli nigdy nie grałeś w gry slotowe za darmo, możesz zacząć swoją przygodę od atrakcyjnych i niestandardowych slotów firmy Yggdrasil Gaming. Będziesz zachwycony trybem gry, a także na pewno docenisz oprawę graficzną i rudny bonusowe w Golden Fish Tank. Chcemy, abyś był zadowolony z naszych gier i wrócił do nas jeszcze raz.

Podobne zapisy