Gladiator Playtech Dobramine automaty do gier slider

Gladiator

Cechy
Zwrotna
Twórca: Playtech
Kołowrotki: 5
Linia: 50
Cechy: Scatter Symbols, Wild symbols

Graj w porywającą grę od firmy Playtech całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej dobramine.com

W dawnym Rzymie walki gladiatorów były bardzo popularnym widowiskiem. Wyróżniały się one brutalnością i wojownikami – niewolnikami, którzy byli zmuszani do walk nie tylko jeden przeciw jednemu, ale i przeciw dzikim zwierzętom. Tej tematyce został poświęcony jednoręki bandyta od firmy PlayTech, który zyskał popularność wśród graczy gier hazardowych.

Opis ogólny

Maszyna do grania Gladiator to 5-bębnowy i 25-liniowy darmowy automat, który do Waszej uwagi oferuje jeden z najlepszych portali gier kasynowych hDobra Mine, z obecnością dzikiego symbolu, symbolu rozrzutu, mnożników, gry na ryzyko, gry bonusowej i innymi cechami, które, niewątpliwie, zainteresują Cię. Symbolami tego slotu stali się bohaterzy jednoimiennego filmu. Zobaczysz tam nie tylko bohaterów w statycznym rodzaju, ponieważ do gry online są załączone również sceny z filmu. I wszystko to możesz sprawdzić sam, grając i ciesząc się rozrywką na naszej stronie dobramine.com

Minimalny nominał tej gry slotowej stanowi 1 cent, więc malutkie stawki na pewno nie będą problemem. Na amatorów ostrych emocji gry w jednorękiego bandytę czekają i bardziej wysokie stawki – 5, 10, 25 centów, pół dolara, dolar, dwa lub pięć dolarów. W emulatorze można aktywizować 25 linii wygrywających, i taki tryb (może być zaktywizowany naciśnięciem na przycisk „stawka maksymalna”), jest najbardziej porywający. Największa stawka w tej grze slotowej wynosi 1250 dolarów na jeden spin. Dzikim symbolem darmowego automatu stał się symbol gladiatora. Może on pojawić się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie i zamienia dowolne symbole, a także może uruchamiać bonus od gladiatora. Kiedy uruchomi się bonus, zobaczysz, jak 9 kasków pojawi się na ekranie w różnym trybie. Każdy kask ma różny koszt, ponieważ kaski są wykonane z różnych materiałów, w szczególności ze złota, brązu albo srebra.. Żeby wypadł bonus, 3 kaski muszą wypaść w dowolnym miejscu. Po tym połączą się one z rzędem pośrodku i zostanie na tej podstawie wyliczony bonus. W darmowej grze slotowej Gladiator również też jest przewidziana gra ryzykowna. Reguły jej są bardzo proste. Należy wybrać czerwone albo czarne. Możesz podwoić wygraną albo ją stracić. W celu zatrzymania tego trybu gry slotowej, należy po prostu nacisnąć klawisz “Otrzymać”, i wrócicie do zwyczajnego trybu maszyny gry za darmo.

Jackpoty

W automacie do grania online jest możliwość otrzymania jackpota. Możesz zarobić 5000 monet, jeśli wypadnie Ci 5 symboli cesarza na aktywnej linii wygrywającej. Symbol jego przepięknej siostry Luchii przyniesie Ci 1000 stawek. Spróbuj swojego szczęścia, zagraj w darmowy automat do gry Gladiator i zyskaj wspaniałe nagrody razem z Dobra Mine!

Podobne zapisy