Automaty Do Gier Gemstone Jackpot, Novomatic Slider - dobramine.com

Gemstone Jackpot

Cechy
Zwrotna
Twórca: Novomatic
Kołowrotki: 5
Linia: 10
Cechy: Autoplay

Gemstone Jackpot – wygrywaj z opcją Lock and Spin

Automaty do gry Novomatic od zawsze cieszą graczy swoim rozwiązaniem i atrakcyjnym motywem przewodnim. Kamienie szlachetne mogą przynieść największy zysk i stać się źródłem dodatkowych dochodów dla wszystkich hazardzistów, którrzy lubią grać w sieci w gry na darmowe automaty online. Gemstone Jackpot, jak już sama nazwa wskazuje, prezentuje kamienie o różnych kolorach i kształtach, które będą pierwszym krokiem do Twojego zwycięstwa na polskim portalu dla internetowych graczy pod adresem dobramine.comAutomaty Do Gier Gemstone Jackpot, Novomatic SS - dobramine.com

Gemstone Jackpot – wersje dla polskich hazardzistów

Firma Novomatic produkuje gry slotowe już od dosyć dawna i pragnie zapewnić wymogi wszystkim, w tym i graczom z Polski. Polska wersja gry jednoręki bandyta z panelem i opisem gry Gemstone Jackpot dostępna jest także na urządzenia mobilne, zawsze gdy wymienisz swoje złotówki na żetony. Zagraj w automat slotowoy do gry od Novomatic dla darmowej uciechy.

Gemstone Jackpot tryb gry na automacie

Wyposażenie tej gry slotowej jest dosyć klasyczne, ale zapewniamy, że nie znudzisz się podczas grania. W jednej kombinacji trzeba ułożyć piętnaście różnych kamieni, chociażby po trzy sztuki tego samego koloru. Kombinacja w tym darmowym slocie musi zaczynać się na lewym bębnie i opłaca się tylko najdroższa i najdłuższa kombinacja.. Najcenniejszymi są kombinacje z brązowych, żółtych i zielonych kamieni, ale jeżeli trafią do kombinacji diamenty, to przygotuj swój portfel na to, że szybko się wypełni. Obstawiaj od czterech do tysiąca żetonów na jedną linię, przy czym spin może kosztować Cię do dziesięciu tysięcy żetonów na tym emulatorze jednoręki bandyta za darmo. Kręć bębnami, aby móc wygrać:

  • Opcję Lock and Spin, podczas której zwycięskie symbole zostaną przyklejone do swoich miejsc. W następnym spinie, gdy uzyskasz nową kombinację, nowe symboli dołączą do przyklejonych. Jeżeli nie uzyskasz ani jednego połączenia w spinie, runda się zakończy.
  • Wygrana w spinie może być zastosowana w opcji gry na podwojenie. Przyciśnij Stop, gdy migające paski staną się oświetlone, a Twoja wypłata zostanie podwojona, w innym wypadku przegrasz całość.

W slocie Gemstone Jackpot, który znajduje się w katalogu gier dla polskich ryzykantów na Dobra Mine pod przyciskiem automaty do gier online od Novomatic nie znajdziesz ani dzikiej karty, ani rozproszonego symbolu. Runda na podwojenie i opcja Lock and Spin, z którymi nigdzie więcej się nie spotkasz, zaoferują Ci wiele możliwości zwycięstwa.

Podobne zapisy