Geisha Wonders

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Progressive, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Niepowtarzalny świat Wschodu na dobramine.com

Pięciobębnowy automat do gry online Geisha Wonders to jeden z najnowszych slotów, który możesz testować już od teraz za darmo i bez rejestracji na naszej stronie internetowej Dobra Mine. Uruchom śmiało wersje próbną, a przed Tobą otworzą się drzwi, które wprowadzą Cię w tajemniczy świat Wschodu. Wśród atutów tego darmowego automatu znajdują się przejrzyste i wygodne zasady gry, a oprócz tego — 30 linii płatniczych, szeroki zakres stawek i rundy bonusowe.

Scatter i darmowe kręcenia online Automaty do Gier Geisha Wonders NetEnt dobramine.com Symbol Scatter w slocie do grania Geisha Wonders to wschodnia piękność z parasolką. Kiedy zapoznasz się ze zdolnościami, które ona posiada, będziesz chciał, żeby nigdy nie znikała z bębnów. W każdej z wersji tej gry na maszynach  za darmo ikona głównej bohaterki pewni od razu dwie funkcji: tworzy zwycięskie kombinacje; uruchamia darmowe kręcenie. Niezależnie od tego, gdzie pojawia się gejsza, jednoręki bandyta wypłaci Ci pieniądze. Użytkownicy gry na jednorękim bandycie będą przyjemnie zaskoczeni z hojności zwykłych symboli tego automatu do gry. Grając bez rejestracji w kasynie online, przy ich pomocy zarobisz na każdym kręceniu do 1000 monet. Wynagrodzenie czeka za ułożenie trzech dowolnych symboli z następujących:

za kolorowe latarki – od 2 do 100;

za wachlarze – od 5 do 150;

za czajniczki – od 15 do 250;

Gra na maszynach posiada także symbol Wild — obrazek Buddy. Symbol ten pocieszy wszystkich graczy, gdyż zapewnia wzbogacenie się poprzez ułożenie nawet dwóch na symboli. Im więcej uda Ci się nazbierać tych symboli, tym większa będzie nagroda.

Żeby spróbować szczęścia w maszynę do gry, nie potrzebujesz skomplikowanych instrukcji. Sterowanie automatem do gry Geisha Wonders jest proste i wygodne nawet dla nowicjuszy. Najpierw musisz wybrać poziom gry, wysokość stawek i nominał monet. Potem możesz uregulować oprawę muzyczną. I jesteś gotowy do zabawy!

Podobne zapisy