Fruitoids

Cechy
Wideo
Zwrotna
Twórca: Yggdrasil Gaming
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Funkcja autoplay

Fruitoids – wspaniała grafika oraz unikalne funkcje

Gry maszynowe firmy Yggdrasil Gaming zawsze oferują intrygujące podejście i oryginalną atmosferę. Gry na maszynach tego producenta można znaleźć w wielu renomowanych kasynach online, a sloty Yggdrasil cieszą się dużą popularnością wśród polskich fanów hazardu internetowego. Wszystko to, ponieważ maszyny do gry tej firmy mają wspaniałą grafikę, unikalne funkcje i bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs.

Frutoids Yggdrasil Gaming automaty do gier SS - Dobramine.com

Ponadto, zawsze możesz liczyć na interesujące tematy, dokładnie jak w przypadku gry jednoręki bandyta Fruitoids. Możesz tutaj spotkać się z niezwykłymi stworzeniami, które na pierwszy rzut oka są przedstawicielami flory, ale wyraźnie mają pewne cechy zwierząt. Automat do gry hazardowej Fruitoids to slot pięciobębnowy z dodatkowymi funkcjami. Są to głównie ponowne spiny i symbole specjalne.

Symbole i przyciski maszyny do grania Fruitoids

Symbole na bębnach są rozmieszczone w trzech rzędach. Aby wygenerować kombinację zwycięską, potrzebne są trzy, cztery lub pięć identycznych symboli. Powinny one znajdować się obok siebie. Gdy takie połączenie zostają stworzone, jego symbole „zamrażają się” i pozostają na swoich pozycjach. Następnie bębny obracają się ponownie za darmo.

Jak podano w regułach gry, teoretyczny procent zwrotu jest równy 96,7%. Symbole gry jednoręki bandyta Fruitoids to fantastyczne stworzenia-frutoidy, które zostały wymyślone specjalne dla tej gry. Aby zrozumieć cechy gry maszynowej Fruitoids, nie potrzebujesz zbyt dużo czasu. Przyciski gry są tradycyjne dla wszystkich slotów wideo znanych w Polsce. Są to:

  • Spin
  • Lines
  • Coin Value
  • Max Bet
  • Coin Bet
  • Balance
  • Total Win
  • Line Win
  • PAYTABLE

Darmowe automaty w przeglądarce

W ustawieniach gry Fruitoids można regulować prędkość obrotową bębnów, jakość grafiki, dźwięku i automatyczny tryb gry. Jeśli grasz w automatycznym trybie dłużej niż godzinę, pojawi się komunikat informujący o Twoich sukcesach. Ponadto zostaniesz poproszony, aby kontynuować lub zakończyć sesję. Zagrać w maszyny gry Fruitoids oraz inne automaty do gier online firmy Yggdrasil za darmo możesz bezpośrednio w przeglądarce, a nawet w trybie mobilnym.

Strona Dobra Mine zaprasza wszystkich graczy z Polski do przetestowania Fruitoids czy też innych slotów, jak również zobaczenia, co oferują darmowe gry hazardowe na maszynach bez rejestracji. Nie przegap swojej szansy, aby dobrze się bawić, relaksować się i zbadać niuanse gier hazardowych, nic nie ryzykując!

Gry maszynowe za darmo upodobali sobie zarówno profesjonaliści, jak i niedoświadczeni gracze, poniważ darmowe gry hazardowe to znakomity trening przed poważną grą na pieniądze w kasynie online.

Podobne zapisy