Frankenstein

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus Game, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Slot Frankenstein na dobramine.com

Maszyna do grania „Frankenstein” została stworzona w 2011 roku przez spółkę Net Enterteinment. Ten jednoręki bandyta posiada pięć bębnów i dwadzieścia linii wygrywających.

Slot “Frankenstein” na stronie wideo-slotów Dobra Mine – zagraj w trybie Demo lub na prawdziwe pieniądze! Darmowe gry slotowe na pewno Cię nie rozczarują, a gry slotowe na prawdziwe pieniądze dają możliwość dużych wygranych! online Automaty do Gier Frankenstein NetEnt dobramine.com Symbole gry w kasynie online, bezpłatny slot „Frankenstein”: Wśród symbolów slotu gracze zobaczą bohaterów powieści Marry Shelley „Frankenstein”, a mianowicie:

-Lekarza Henry Frankenstein

-Potwora stworzonego przez Frankensteina

-Asystenta lekarza, Fritza

Oprócz bohaterów gracze trafią na słoik z napisem „Brains” (Mózgi), stary wiatrak, niebieski i czerwony ładunek energii. Stary wiatrak to symbol Scatter. Trzy wiatraki uaktywniają dziesięć darmowych obrotów bębnów. Dwa symbole z wiatrakiem przyniosą graczom pięć dodatkowych darmowych obrotów. Niebieski ładunek energii to błyszczący dziki symbol. Może on się pojawić na drugim, trzecim i czwartym bębnie w głównym trybie gry slotowej „Frankenstein”.

Czerwony ładunek energii to płomienny dziki symbol, który zamienia wszystkie symbole w grze z wyjątkiem scattera i symbola mnożnika. Gry bonusowe gry jednoręki bandyta „Frankenstein”: Do gier bonusowych gry slotowej „Frankenstein” zaliczają się darmowe obroty. Są one dostępne dla graczy dzięki symbolowi rozrzutu. Jeśli nie boisz się potwora stworzonego przez Frankensteina, to włącz automat do gier online na komputerze i rozkoszuj się grą za darmo lub grą na pieniądze. Automat do gry „Frankenstein” oraz inne darmowe automaty hazardowe możesz znaleźć na portalu Dobra Mine.

Podobne zapisy