Flowers

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 30
Cechy: Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Zagraj w darmowy slot Flowers na popularnym portalu Dobra Mine

Magia kwiatów czaruje i przyciąga pieniądze. Nasza strona internetowa zabawowych slotów w trybie online Dobra Mine przedstawia Ci nieprawdopodobnie kwiatowy automat do gry Flowers. Maszyna do grania została opracowana przez znaną firmę Net Entertainment. Posiada ona pięć zabawowych bębnów na trzydziestu liniach wypłat. Jednoręki bandyta jest nieźle wyposażony – bardzo malowniczo i jaskrawie. Możesz łatwo i szybko przekonać się do wszystkiego. W wideo-slocie Flowers można zagrać za darmo online. Gra typowo rozrywkowa nie wymaga rejestracji, potwierdzenia SMS, czy założenia konta. Charakterystyka maszyny do gry w kasyno online. online Automaty do Gier Flowers NetEnt dobramine.com Jedną z cech darmowego automatu jest obecność pojedynczych, lecz również podwójnych symboli. Podwójne symbole są dobre tym, że opłacają się o dwa razy bardziej niż pojedyncze. Symbolika gry maszynowej:

– Słońce – dziki symbol, który zastępuje wszystkie symbole, z wyjątkiem symbolu darmowych spinów i podwójnych symboli. Podczas bezpłatnych rund na bębnach mogą pojawiać się symbole rozmieszczone jeden nad drugim, co w swojej kolejności zwiększa szanse graczy na wygraną.

– Chmury „Free Spin”- symbol bezpłatnych rund. Ten symbol może być pojedynczy,jak również podwójny. Cztery chmury uruchamiają bezpłatne spiny. Także dodatkowe bezpłatne rundy stają się dostępnymi podczas bezpłatnych spinów, jeśli na hazardowym automacie wypadną cztery i więcej chmurek. W procesie bezpłatnych spinów działa również mnożnik. Może on się różnić w zależności od ilości darmowych spinów.

-Róża – jeden z klasycznych symboli. Jest najbardziej dochodowym symbolem.

-Słonecznik.

-Burza.

-Piwonia.

-Dzwonek.

Ze szczegółami wszystkich obrazków można zapoznać się na portalu internetowym: dobramine.com

Podobne zapisy