1. Strona główna
 2. /
 3. Automaty
 4. /
 5. European Blackjack Gold
 • Ostatnia aktualizacja 16 Jan 2020
 • Zrecenzowany przez Aneta Fryderyka
Gdzie można zagrać
5 / 5
4.9 / 5
4.9 / 5
4.8 / 5
4.69 / 5

European Blackjack Gold

Unibet
Weź swój bonus
Informacje o grze
Software: Microgaming
Gry w kasynie dla polaków
 • Popularny
 • Netent
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Play'nGo
 • Book Of Ra
 • Sizzling Hot Deluxe Online
 • Jimi Hendrix
 • Chibeasties
Więcej automatów

Intro

Każdy miłośnik ekscytacji może się pochwalić, że zna zasady gry i może w ten sposób zarobić sporo. Doskonały i opłacalny typ blackjacka to stworzenie producenta o światowej nazwie Microgaming. Twórcy stworzyli naprawdę interesującą wersję gry o nazwie “European Blackjack Gold”. Jest to darmowy blackjack online od firmy Microgaming. Grają w nim dwa standardowe jokery bez europejskich zasad. Zakłady mogą być składane na jedną do pięciu skrzyń.

Tematyka gry

Pole gry jest przedstawione w postaci zielonego stołu hazardowego, za którym znajduje się uczestnik i rozdający. Zielony kolor grafiki jest uważany za tradycyjny dla tego typu blackjacka, przypominający podróż do prawdziwego kasyna. Specjalne oznaczenia na stole, zgrabnie ułożone żetony, a także talia kart to nie tylko elementy gry, ale również uzupełniają styl gry swoją obecnością. Ponadto rozgrywce towarzyszy doskonała muzyka, która relaksuje użytkownika i przygotowuje go do owocnej i ekscytującej gry.

Grafika

Aby wygrać w tym blackjacku, uczestnik musi dokładnie zrozumieć swoje zasady. Istotą gry jest pokonanie przeciwnika, tworząc 21 punktów lub nawet mniej. Aby to zrobić, gracz musi znać wartość każdej karty w talii. Tak więc, arkusze o wartości nominalnej 2-9 niosą figurę, która jest pokazana na mapie. “Dziesięć”, “Jack”, “Królowa” i “Król” gwarantują 10 punktów za ich wygląd. Ale as oznacza jednostkę i jedenaście punktów naraz, które zmieniają się w zależności od tego, jakie działania uczestnik planuje przeprowadzić z nim. Użytkownik ma możliwość zarobienia nagrody w stosunku 3 do 2, jeśli ma blackjacka przy pierwszej dystrybucji kart. W przypadku, gdy gracz po prostu wygrywa z krupierem, płatność zostanie naliczona w wysokości od 1 do 1. A uczestnik może zarabiać na ubezpieczeniu, które jest mu oferowane, gdy krupier ma pierwszą wylosowaną kartę, która ma być asem. Wynagrodzenie w przypadku ubezpieczenia wypłacane jest w stosunku 2 do 1. Należy również zauważyć, że przeciwnik przestaje zbierać karty, jeśli ma już 17 punktów, ale gracz nie ma takich ram i może wziąć tyle, ile uzna za stosowne, najważniejsze nie jest przesadzić.

Bonusy

Jak tylko wejdziesz do gry w tego blackjacka, zabierz powitalny bonus. Później będziesz miał również możliwość do skorzystania z następnych bonusów: Bonusy od drugiego depozytu, Bonus Bez Depozytu.

Zalety

 1. Możliwość wypłaty w różnych walutach
 2. Licencja Malta Gaming Authority
 3. Niesamowite bonusy

Wady

 • Nie ma możliwości jackpotu
 • Mały limit wypłat

Podobne gry

Wszystkie gry ze złotej serii Microgaming mają bardzo wygodny i piękny interfejs. Multi-hand European Blackjack Gold nie jest wyjątkiem. Gra w ten blackjack jest fajna, nie tylko ze względu na całkiem dobre zasady.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie