Dragon Sword

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 25
Cechy: Free Spins, Multiplier Symbols, Scatter Symbols, Wild symbols

Dragon Sword – pokonaj potworów ogniem i mieczem

Bajkowe gry slotowe za darmo wykonane w klimacie fantasy zyskały już wielu miłośników – i w Polsce, i poza jej granicami. Cryptologic stworzył Dragon Sword, aby polscy graczy walczyli przeciwko smokowi w rundach slotu do gry za wysokie wypłaty. Chodzi o to, aby pomóc chłopcu odnaleźć ogień i schowany mecz, a także pokonać wiele gadów, grając w darmowe automaty online. Rozpocznij swoją przygodę na Dobra Mine i otwórz spis gier slotowych w zakładce automaty do gier, gdzie możesz wybrać grę slotową według własnych upodobań.

Automaty Do Gier Dragon Sword, Cryptologic SS - Dobramine.com

Uruchom Dragon Sword i graj za darmo

Zapraszamy na darmowe rundy w automaty do gier online pod adresem dobramine.com. U nas wszelkie gry zamieszczone są w trybie za darmo, więc nie potrzebujesz ani depozytów ani logowania. Wystarczy Ci tylko technologia Flash od firmy Adobe na Twoim komputerze. Szczegóły darmowej rozgrywki i gry na pieniądze są takie same same, więc po uzyskaniu praktyki podczas gry w sloty na polskiej witrynie hazardowej, spokojnie możesz przejść do zaufanego kasyna lub zagrać w wersję mobile Dragon Sword na pieniądze.

Interfejs i przebieg gry na automacie

Interfejs gry slotowej Dragon Sword jest jednocześnie zrozumiały i prosty, a do tego bardzo dobrze łączy się z wyposażeniem, gwarantując atrakcyjny przebieg gry typu jednoręki bandyta, co wpływa wysoką grywalność tej maszyny. Dostępne są tu dodatkowe rundy i mnożnik oraz animowane symbole, dzięki którym na pewno szybko się nie znudzisz. Z symboli tej darmowej gry slotowej składa się cała historia. Spotkasz się tu z krwiożerczym czerwonym smokiem, dostaniesz siłę i ogień ze skrzyni dragona i pokonasz złe moce, a w końcu otrzymasz też nagrody i wypłaty bonusowe.

Dodatkowe monety w skrzyniach i natychmiastowe powiększenie wygranej możesz zdobyć, grając w automat do gry jednoręki bandyta, kiedy:

  • Uruchomisz grę bonusową – jest to dosyć trudnie ale możliwie. Trzy symbole miecza smoka pomogą Ci w tym. Podczas trwania rund będziesz otwierał skrzynie ze złotem i szukał prawdziwego miecza oraz licznych wypłat.
  • Nasz młody bohater tej gry slotowej pojawi się jako dzika karta, która oprócz tego, że doliczy premię, może stać się częścią nowej linii wygrywającej z początkiem na pierwszym bębnie. Nasz chłopak nigdy nie zamieni symbolu Scatter.

Miecz smoka, ogień i wiedza potroją twoje siły, dzięki czemu będziesz w stanie pokonać krwiożercę, a w trakcie gry możesz też używać darmowych monet wirtualnych, aby tworzyć własne zakłady i walczyć na popularnym polskim portalu Dobra Mine, traktując gry kasynowe jako atrakcję.

Podobne zapisy