Dragon Island

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 15
Cechy: Bonus Game, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Odwiedź Dragon Island na dobramine.com

Nowy jednoręki bandyta zaprasza Cię w bajkowo fantastyczny świat, nazywany Wyspą Smoków. Jaskrawa grafika, klimatyczna oprawa tematyczna i muzyczna, bogactwo różnych smoków przyniosą przyjemne emocje i niezapomniane wrażenia dla każdego użytkownika slota w kasyno online. Jeśli chcesz spróbować szczęścia w darmowej grze na maszynach Dragon Island, musisz się pośpieszyć. Chętnych do odwiedzin wyspy w darmowym automacie już uzbierało się sporo.online Automaty do Gier Dragon Island NetEnt dobramine.com

Dragon Island: szybka recenzja

Maszyna do grania Wyspa Smoków liczy 15 linii płatniczych oraz 5 bębnów, na każdym po trzy symbole. W automacie do gier online czeka na Ciebie runda bonusowa, dwie wersje gry z różnymi symbolami Wild i oczywiście, symbol Scatter. Jednak głównym atutem tego typu maszyny do gry jest tryb «Both Way», który pozwala użytkownikowi układać zwycięskie kombinacji od każdej strony – od lewej na prawej i na odwrót. Ten tryb w automacie do gier przyda się nie jednemu graczowi do zerwania jackpotu. Ponadto możesz pomnożyć wygraną w slocie. Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Zacznij grać za darmo i bez rejestracji z Dobra Mine i sam się przekonasz.

Dragon Iland: rola Scattera

Dzięki symbolowi Scatter gracz uzyskuje dodatkowe kręcenia w grze na maszynach za darmo. Ilość tych kręceń, za każdym razem się zmienia. Przy pojawieniu się trzech symboli online, otrzymujesz 10 kręceń, 4 symbole to 20 darmowych kręceń. Ale najbardziej los jest przychylny do tych, którzy ułożą 5 symboli Scatter w grze na jednorękim bandycie. Jesteś zainteresowany? Zacznij, więc podróż na tajemniczą wyspę na automacie hazardowym Dragon Island.

Podobne zapisy