DoubleDiamond IGT Dobramine automaty do gier slider

Double Diamond

Cechy
Zwrotna
Twórca: IGT
Kołowrotki: 3
Linia: -
Cechy: Free spins

Zagraj w grę maszynową od firmy International Game Technology całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej dobramine.com

Double Diamond – gra maszyny, którą wypuścił jeden z bardzo znanych dostawców gier slotowych IGT. Firma IGT przedstawiła go publiczności jeszcze w końcu lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Jeśli Wy prawdziwy koneserzy tradycyjnych hazardowych rozrywek, jesteście po prostu zobowiązani do przetestowania tej gry na maszynie.

Zagraj w legendarną grę Double Diamond na portalu Dobra Mine!

Darmowy automat do gry Double Diamond posiada 5 bębnów i 3 szeregi symboli. Grać na jednorękim bandycie w trybie online można tylko na jednej aktywnej linii. Stawka na spin może być od 10 kredytów do 2000. Cel gry maszyny w Double Diamond polega na tym, aby zebrać opłacaną kombinację na aktywnej linii. Zestaw dodatkowych funkcji jest niebogaty i składa się tylko z symboli, co daje rozszerzone możliwości. Dla utworzenia kombinacji w slocie są potrzebne 3 jednakowe obrazki na jednej linii. Suma wygranej zależy od stawki i współczynnika (do х1000). Ponieważ linia gry maszynowej jest jedna, wypłata za spin też może być tylko jedna. Rundy na podwojenie nie ma, dlatego wygrane pieniądze od razu okazują się na Waszym koncie. Zwrot wygranych w darmowej grze maszyny Double Diamond to 95,44%.

Symbole automatu do grania w kasynie

W Double Diamond wykorzystane są najbardziej rozpowszechnione w klasycznych zabawowych automatach symbole: siódemki, wiśnie, BAR, podwójny BAR, potrójny BAR i logotyp gry. Wiśnie opłacają się nawet w jednym lub dwóch obrazkach. BAR mogą formować mieszane kombinacje. Logotyp gry w jednorękiego bandytę – to jest dziki symbol Wild. 3 takie symbole na linii dają maksymalną wypłatę. Poza tym, on może zamieniać dowolne inne obrazki. Przy czym jeden Wild w takiej sytuacji podwoi wypłatę. Bezpłatnych spinów w tej grze maszyny nie ma. W darmowym automacie Double Diamond nie ma rund bonusowych.

Interfejs

Interfejs maszyny do grania jest bardzo prosty. Na ekranie głównym obracają się 3 bębny, a pod nimi znajduje się panel kierowania z następnymi elementami:

  • Spin – uruchomić nową rundę,
  • Lines – ilość aktywnych linii,
  • Line Bet – wybrać stawkę na linii,
  • Total Bet – ogólna stawka na spin,
  • Win – suma wypłaty za grę,
  • Balance – stan rachunku klienta,
  • Auto Spin – zacząć automatyczny reżim gry.

Nad ekranem jest przycisk Paytable, co odkrywa tabelę współczynników i krótkie regulamin, a także przyciski odłączenia dźwięku i rozdziału pomocy. W przeznaczonych dla użytkownika ustrajaniach (symbol klucza w dolnej części ekranu) można tylko wybrać jakość grafiki i odłączyć dźwięk. Grajcie i wygrywajcie realne pieniądze na naszej stronie internetowej na dobramine.com

Podobne zapisy