Desert Dreams

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Multiplier Symbols, Scatter Symbols, Wild symbols

Desert Dreams – opis gry slotowej

Niezwykle ekscytujące przygody podczas podróży po pustyni czekają na każdego polskiego gracza, który podejmie decyzję na temat gry w grę slotową Desert Dreams, która została wyprodukowana przez firmę Cryptologic. Firma ta tworzy oprogramowanie dla zakładów hazardowych online, czyli kasyn internetowych.

Automaty Do Gier Desert Dreams, Cryptologic SS - Dobramine.com

Dla niektórych osób może wydawać się to dziwne, że można marzyć o pustyni, ale ci ludzie są z pewnością w błędzie Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele skarbów zostało zagubionych przez bogatych ludzi, którym nie udało się osiągnąć swojego celu.

Zalety gry slotowej Desert Dream

  • Grafika
  • Dźwięk
  • Interfejs
  • Fabuła

Wspaniałe przygody czekają na Ciebie w tej grze firmy Cryptologic. Zagraj w Desert Dreams, a zobaczysz symbole charakterystyczne dla głównego tematu. Ciekawostki będą czekały na Ciebie na każdym kroku, a głównym faktem jest to, że będziesz mieć szansę na to, aby stać się bogatym w ciągu jednej chwili. Jedyne, czego potrzebujesz, to odwaga, z jaką podróż po pustyni może się udać.

Jednoręki bandyta Desert Dreams to oryginalny slot wideo z 5 bębnami i 20 liniami. Wystarczy iść do przodu i po prostu wierzyć w swoje szczęście. Automat do gry hazardowej Desert Dreams oferuje ogromne możliwości wygrania poważnych nagród i to bez wysiłku.

Automat do gry Desert Dreams – więcej informacji

Ważna zaleta gry na maszynach Desert Dreams to przycisk PAYTABLE. Kliknięcie na niego spowoduje wyświetlenie menu z instrukcją i opis symboli. Oprócz prostego zestawu symboli, gra Desert Dreams posiada dziki symbol i symbol Scatter. Dziki symbol gry slotowej jest reprezentowany przez podróżnika, jednak nie oferuje on żadnych niezwykłych funkcji. Jak zawsze, służy wyłącznie do łatwiejszego tworzenia kombinacji zwycięskiej – może zamienić każdy brakujący symbol oprócz Scatterów.

Symbol Scatter gry jednoręki bandyta Desert Dreams jest reprezentowany przez złoty sarkofag. Musisz mieć trzy, cztery lub pięć Scatterów, w tym samym czasie na ekranie, aby otrzymać premię. Bonus składa się z dziesięciu darmowych spinów, podczas których każda nagroda zostanie pomnożona trzy razy.

Grać w Desert Dreams można na prawdziwe pieniądze lub za darmo – w zależności od budżetu i preferencji. Na naszej polskiej stronie internetowej Dobra Mine możesz sprawdzić i poćwiczyć grę za darmo. Nowoczesne gry maszynowe mogą łączyć w sobie interesującą fabułę i szansę na wielką nagrodę.

Cóż, to wspaniała okazja na ot, aby przetestować wszystkie interesujące darmowe automaty do gier online, sloty wideo oraz sloty mobilne i inne gry maszynowe za darmo. Zagraj w darmowe gry slotowe na dobramine.com. To bezpieczna zabawa dla każdego i w każdym miejscu.

Podobne zapisy