Deal Or No Deal Playtech automaty do gier Dobramine slider

Deal Or No Deal

Cechy
Zwrotna
Twórca: Playtech
Kołowrotki: 5
Linia: 5
Cechy: Bonus Round, Free Spins, Multiplier Symbols, Scatter Symbols, Wild symbols

Zagraj w porywającą grę od firmy Playtech całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej dobramine.com!

Jednoręki bandyta Deal or No Deal jest porywającym wideo-slotem, posiadającym 5 bębnów i 20 linii zabawowych. Został wypuszczony przez firmę Playtech na podstawie motywu popularnego show telewizyjnego. Automat do grania online ma 3 gry bonusowe i duże progresywne jackpoty. Rundy bonusowe samodzielnie mogą dać Wam zarobić nawet 1/4 mln. funtów, a przy okazji przekazują cały dramat popularnego show. Nominał monet może być ustalony od 5centów, 10, do 20 za monetę. Z każdym nominałem monety gra na maszynach proponuje swój własny progresywny jackpot. Musicie obstawić maksymalną stawkę, tzn. 20 monet na spin, żeby pretendować na progresywny jackpot. Także dla stawki od 1 do 4 funty na spin darmowego automatu macie możliwość wygrania ogromnego jackpotu do 1 i więcej milionów funtów szterlingów.

Informacje gry maszyny

  • Ilość bębnów- 5,
  • Linie wypłat- 20,
  • Ilość monet- 20,
  • Nominał 5c- 20c,
  • Jackpot 250 000 monet min.,
  • Kombinacji- 20,
  • Gra bonusowa- Tak,
  • Progresywny Jackpot- Tak.

Gra bonusowa Deal Or No Deal

W darmowej grze maszyny Deal or No Deal rozpoczynacie od wyboru pudełka, które jak się spodziewacie, zawiera największą nagrodę, a potem wybieracie te pudełka, które pozostały, ujawniając ich treść. Grając w grę typu jednoręki bandyta, postara się on zaproponować dobrą ugodę i otworzyć pudełko według jego położenia. Wybór należy do Was, zgodzić się lub nie – czym dłużej trzymacie duże pieniądze w grze maszynowej, tym bardziej podwyższacie swoją pozycję. Każde pudełko darmowej gry maszyny może zawierać od od 1 centa do 250,000. Żeby zgadnąć, musicie odgadnać resztę 25 pudełek, każde pojedynczo. Na każdym etapie musicie rozstrzygnąć, czy przyjąć propozycję prowadzącego, albo przedłużać i spodziewać się, że Wasze pudełko zawiera większą ilość pieniędzy, albo usuwając pudełka z mniejszymi ilościami pieniędzy, bankier może zwiększyć swoją propozycję. Resztę informacji o regułach hazardowej gry w kasyno za darmo można przeczytać na stronie internetowej dobramine.com.

Tajemnicza runda bonusowa maszyny do grania

3 symbole pudełek bonusowych na dowolnej linii wywołują grę ‘Tajemny Bonus’, gdzie należy wybrać z 15 pudełek, a 11 z nich są z nagrodami pieniężnymi. Otwórzcie “Win All”, żeby wygrać wszystkie 11 pieniężnych nagród! Puste pudełko zatrzyma rundę bonusową automatu do gry online, i wrócicie do normalnej gry slotowej. Maszyna do grania powstała na bazie show telewizyjnego w Wielkiej Brytanii, i była rozreklamowana w więcej niż 46 krajach, łącząc: Wielką Brytanię, USA, Kanadę, Australię, Francję, Hiszpanię, Belgię, Grecję, Izrael i Hongkong. Nie możesz pobrać tego automatu Deal Or No Deal, ponieważ pracuje na portalu Dobra Mine w trybie flesz.

Podobne zapisy