Dead or Alive

Cechy
Zwrotna
Twórca: NetEnt
Kołowrotki: 5
Linia: 9
Cechy: Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Łap przestępców w „Dead or Alive”!

Automat do gry „Dead or Alive” przenosi gracza do miasta na dzikim zachodzie, które jest pełne bezprawia dokonywanych przez desperackich i bezlitosnych przestępców. Każdy gracz ma możliwość poczuć się jako kowboj, okazać pomoc miejscowemu szeryfowi i zostać bohaterem miasta. Oprócz tego, za każdą głowę otrzymujesz nagrodę, a za zabójstwo – worek złota. Łap przestępców w „Dead or Alive” na popularnym portalu Dobra Mine!

Zagraj w slot „Dead or Alive” za darmo na dobramine.com. online Automaty do Gier Dead or Alive NetEnt dobramine.com Toczy się poważna walka na 5 bębnach i 25 liniach. Aby być w formie, najpierw poleca się grać w trybie za darmo, poznać zasady gry, jednorękiego bandyty „Dead or Alive” i już potem wdawać się do pojedynku w trybie na pieniądze. Wysokość maksymalnej stawki gry, maszyny „Żywy czy martwy” jest 18 €, a wygrana kwota wynosi 54000 €.

Symbole gry – kozaki szeryfa, jego kowbojski kapelusz, szklanka z alkoholem, tabliczka „WANTED” i symbole karciane. Rolę symbolu „Scatter” odgrywa obrazek dwóch skrzyżowanych rewolwerów. 4 spluwy pomnażają wypłaty 25-krotnie, a 5 symbolów – 2500-krotnie. Dzikim symbolem jest ogłoszenie o złapaniu przestępcy „WANTED”, który nie uaktywnił rundy bonusowej maszyny, gry “Dead or Alive”.

Graj i wygrywaj w maszynie do grania „Dead or Alive” w kasyno online.

Darmowy automat, jednoręki bandyta, automat do gier online „Dead or Alive” szybko pokazuje swoje możliwości i tworzy okazję, by pomyśleć o grze na pieniądze. Szczęśliwy gość, który da radę zatrzymać wszystkich przestępców, otrzyma wiele złotych monet i uzyska uznanie obywateli miasta gry, maszyny za darmo „Dead or Alive”. gry na maszynach  hazardowych na dobramine.com – to zawsze przyjemne spędzanie czasu. Najlepsze darmowe gry, maszyny hazardowe, automaty online.

Podobne zapisy