Automaty Do Gier Cubis, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Cubis

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 15
Cechy: Free Spins, Multiplier Symbols, Wild symbols

Automat hazardowy Cubis – opis gry

Pewnie każdy Polak kiedyś grał w Tetris, więc jeśli byłeś fanem tej gry, na pewno będzie łatwo ci zagrać w slot wideo Cubis stworzony przez Cryptologic. Być może, wiele osób nie zgadza się z tym, że ta gra powinna być traktowana jako slot wideo – już z tego powodu, że nie ma tutaj tradycyjnych bębnów. Ale w prawie w każdym kasynie online grę hazardową Cubis znajdziesz w sekcji, gdzie znajdują się sloty wideo i automaty hazardowe, czyli gry na maszynach.

Automaty Do Gier Cubis, Cryptologic SS - Dobramine.com

Ponadto, Cubis ma wiele innych cech charakterystycznych dla slotów. Cubis to automat do gry online popularnej w polsce firmy Cryptologic, w którym linii wypłat przedstawiona jest w trzech wymiarach, tworząc pewnego rodzaju narożnik kostki. Gra Cubis ma piętnaście linii wygrywających.

Zakład dla każdą z linii może wynosić od jednego centa do dwudziestu dolarów. W związku z tym ,maksymalna stawka za spin wynosi trzysta dolarów. Sztuczne minimalne zakłady nie są ograniczone, więc w każdej rundzie gry slotowej Cubis można postawić od jednego centa. W każdej rundzie można wygrać 50000 monet.

Zwycięskie kombinacje automatu do gry Cubis muszą być utworzone z czterech – dziesięciu kostek tego samego koloru, które powinny stać w szeregu na linii. Kombinacje liczone są od dowolnego miejsca.

Cubis – podstawowe zasady gry typu jednoręki bandyta

Przed rozpoczęciem każdej rundy, gracz wybiera liczbę linii i wielkość zakładu, a następnie naciska przycisk Play. Ekran zostanie wypełniony kostkami. Runda kończy się, gdy cała płyta zostanie przejęta przez kostki, a wszystkie płatności zostaną dokonane.

Symbole gry Cubis to kostki o różnych kolorach. Najcenniejsze kostki to z reguły tak zwane kostki diamentowe. Ponadto, gra ma kilka symboli specjalnych o wyjątkowych możliwościach. Dziki symbol gry Cubis czyli Wild Dice zastępuje konwencjonalne kostki w dowolnym kolorze.

Gra jednoręki bandyta Cubis posiada także tak zwane symbole-bomby. Jeśli na ekranie pojawi się ten symbol, może dojść do eksplozji. Symbol niszczy okerśloną liczbę bloków, a na ich miejscu pojawią się nowe symbole.

Trzy rodzaje bomb

  • Bomba liniowa – niszczy kostki w prostych liniach w czterech kierunkach od miejsca wybuchu
  • Miejscowa Bomba – niszczy płaszczyznę wokół siebie
  • Bomba atomowa – niszczy wszystkie siedemdziesiąt pięć bloków na ekranie

Zagraj w Cubis na Dobra Mine! Masz okazje przetestować ten niezwykły automat wrzutowy, a także za darmo zagrać w bardziej tradycyjne gry slotowe za darmo, hazardowe sloty mobilne, darmowe automaty karciane, darmowe gry slotowe z grafiką 3D. Automaty do gier online – zagraj na polskiej stronie dobramine.com!

Podobne zapisy