Cosmic Quest Mystery Planets

Cechy
Zwrotna
Twórca: Rival
Kołowrotki: 5
Linia: 20
Cechy: Bonus, Wild symbol, Scatters, Free Spins

Cosmic Quest Mystery Planet tajemnicze planety ze skarbami

Dzisiaj historia wyniesie Cię daleko poza granice Układu Słonecznego i wypróbujesz odszukać życie w kosmosie. Usiądź za panelem sterowania i rozpocznij podróż do dalekich, pozaziemskich planet, startując w grze na darmowych automatach odRival na platformie hazardowej dla Polaków Dobra Mine. Odnaleźć nas jest bardzo prosto pod adresem dobramine.com, a następnie przyciśnij klawisz automaty do gier z lewej strony, aby wybrać z listy Rival automat do gry za darmo według ustawień alfabetycznych i uruchom gry na maszynach Cosmic Quest Mystery Planet.

Automaty Do Gier Cosmic Quest Mystery Planets, Rival SS - Dobramine.com

Cosmic Quest Mystery Planet w trybie mobilnym, lub na komputerze

Darmowe gry maszyny stają się coraz bardziej popularne w sieci. Hazardowi gracze zbierają się w Internecie na różnych stronach internetowych, aby dostać ciekawą informację, przeczytać, lub wypróbować nowinki i takim portalem jest strona Dobra Mine przygotowana specjalnie dla polskich graczy. Mamy maszyny do grania nie tylko z tematem kosmiczny, ale w naszej ofercie znajdziesz intrygujące automaty do gier online z nieoczekiwanym rozwiązaniem od firmy Rival. Dostarczamy tylko darmowe gry maszyny, dla bezinteresownej zabawy, dlatego wybierz nasze kasyno i odpalaj gry sloty w wersji mobilnej online, aby walczyć na swoim smartfonie na tradycyjne stawki.

Cosmic Quest Mystery Planet regulamin ruchu

Druga seria gry maszyny Cosmic Quest Mystery Planet wyposażona w liczne symbole podobnych do Marsa, Wenus i reszty planet Układu Słonecznego. Trafienie 3 identyczne z tych symboli w grze jednoręki bandyta wpadną do Twojego Układu Słonecznego i utworzą zwycięskie łącza i dostarczą super kasę. Wypłata w maszyny gry jak zawsze składa się ze stawki według ilości linii, przemnożonej na czynnik w tabeli wypłat za symboli z dodawaniem dodatkowych monet, jeśli natrafisz na ekstra rundy gry w sloty.

Jednoręki bandyta Cosmic Quest Mystery Planet na swoim szlaku podbiera nowe opłacane symbole, które Rival stworzył dla dodatkowego interesu gry:

  • Scatteronaut jest symbolem, za który jest przeznaczona runda z bezpłatnymi spinami, gra obstawiona będzie wedle Twojej ostatniej stawki
  • Żółta wpuszczona satelita jest dzikim symbolem. Kiedy wystartuje jej ślad pozwoli zamienić wszystkie pola tego bębna na Wild
  • W bonusowej rundzie polecisz między asteroidami, dlatego nie zwlekaj i strzelaj aby pozbyć sie ich i doładować konto monetami

Druga seria kosmicznego kwesta okazała się nie mniej ciekawa niż pierwsza. W trakcie pierwszej gry w gry maszyny za darmo możesz powalczyć z kosmicznymi stworzeniami, a zaraz za wypłaty polecimy do głębi kosmicznej galaktyki na poszukiwanie nowego życia i to będzie niesamowita wycieczka na Dobra Mine.

Podobne zapisy