Automaty Do Gier Conan The Barbarian, Cryptologic Slider - Dobramine.com

Conan The Barbarian

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic

Conan The Barbarian – zasady i cechy gry

Ukryty głęboko w swojej jaskini Conan Barbarzyńca marzy o dużych wygranych! Automat do gry w kasynie internetowym oferuje dużo wspaniałych wygranych. Czy jesteś gotowy, aby jackpot maszyny do gry Conan The Barbarian zmienił Twoje życie? Ale nawet ci polscy gracze, którzy wolą sloty online tylko dla zabawy, też mogą zakochać się w Conan The Barbarian.

Automaty Do Gier Conan The Barbarian, Cryptologic SS - Dobramine.com

Przed uruchomieniem maszyny do gry Conan The Barbarian, należy poznać jej zasady i cechy. Ten niezwykły jednoręki bandyta został stworzony przez firmę Cryptologic, dlatego oferuje:

  • Doskonały styl komiksowy
  • Niesamowite dźwięki
  • Atrakcyjny motyw
  • Wspaniały wybór zakładów od $ 0,05 do 5 $.

Conan The Barbarian – funkcje specjalne

Conan The Barbarian ma 5 bębnów i 9 linii wygrywających, które zostały wspaniale zaprojektowane i reprezentują najwyższy poziom jakości. Żeby gra była bardziej intrygująca, w grze slotowej Conan The Barbarian istnieje wiele uroczych funkcji. W ten sposób na pewno będziesz cieszyć się szeregiem opcji, w szczególności, obecnością dzikiego symbolu, symbolu Scatter, oraz dwóch rund bonusowych.

Trzy Scattery lub więcej wywołają funkcję Bonus Cave of Skulls. W tej rundzie bonusowej polscy gracze zostaną przeniesieni na oddzielny ekran, gdzie można otrzmać wiele mnożników i nagrody bonusowe.

Conan The Barbarian – co się dzieje?

Nawiasem mówiąc, symbol z Conanem działa jako dziki symbol gry slotowej Conan The Barbarian, podczas gdy logo tej gry typu jednoręki bandyta jest Scatterem. Gra opiera się na postaci, w jaką Arnold Schwarzenegger wcielił się na dużym ekranie ponad 30 lat temu. Oryginalny Conan został opracowany w 1930 roku przez słynnego prozaika Robert E. Howarda, więc fabuła gry Conan The Barbarian jest częścią historii dobrze znanej w Polsce przez wiele, wiele lat.

Cała konstrukcja gry Conan The Barbarian jest bardzo atrakcyjna. Najwyższy jackpot wynosi 750 monet. Kwota ta jest niewielka w porównaniu do innych gier slotowych oferowanych przez kasyna online, ale potencjalna wygrana jest już wysoka – wszystko dzięki różnym nominałom monet.

Jak w każdej grze na polskiej stronie slotów wirtualnych dobramine.com, w Conan The Barbarian można grać za darmo. Bezpłatne automaty hazardowe to wspaniała okazja na relaks, a wielu Polaków gra w darmowe gry slotowe, i sloty mobilne tylko dla zabawy.

Pamiętajmy jednak, że gry slotowe za darmo to także dobry sposób na to, aby zapoznać się z zasadami. Po zdobyciu potrzebnych umiejętności możesz pokonać każde kasyno! Zagraj w automaty do gier online na Dobra Mine!

Podobne zapisy