Automaty Do Gier Columbus, Novomatic Slider - dobramine.com

Columbus

Cechy
Zwrotna
Twórca: Novomatic
Kołowrotki: 5
Linia: 9
Cechy: Wild Symbol, Scatter Symbol, Autoplay, Free Spins

Columbus czas na nieoczekiwane przygody w rundach tego automatu!

Temat morskich podróży do dalekich krajów jest bardzo bliski dla hazardzistów, zapewniając doświadczenie nowych emocji i możliwość odnalezienia skarbów odległych cywilizacji. To łączy hazardzistów z wielbicielami ekstremalnych podróży. Hazardowy automat do gry jednoręki bandyta Columbus od Novomatic dostarczy wrażeń dla wszytskich. Wyrusz już dzisiaj ze strony naszego portalu Dobra Mine, zagraj o zwycięstwo i nagrody w grze maszyny za darmo od tego producenta.Automaty Do Gier Columbus, Novomatic SS - dobramine.com

Columbus dla polskich graczy z wypłatami.

Chociaż są to stare maszyny gry, nasz jednoręki bandyta jest popularny w świecie hazardowym wśród wszystkich tych, którzy jeszcze grali w tego typu gry w czasach mechanicznych barowych gier na maszynach. Zapraszamy do sprawdzenia tego automatu w wersji online, który jest dostępny pod naszym adresem dobramine.com w języku polskim, gdzie znajdziesz wersję gry dla kasyn mobilnych i możesz pobrać niezbędne oprogramowanie gry w sloty. Otwórz i baw się w maszyny do grania od Novomatic tylko dla polskich graczy za darmo od producentów slotowych gier na maszynach.

Columbus szczegóły i rundy gry.

Po przyciśnięciu klawisza Start , rozpocznie się obracanie 5 bębnów tej maszyny. Symbolami gry w darmowe automaty jest wiele tematycznych obrazó, wykonanych w klimacie morskich przygód. Odnajdziesz tutaj: królową z koroną, rysunek odpływającego statku, kolię ze złota, astrolabium. W rundach tej darmowej gry maszyny, często wypadają udekorowane litery i liczby, za które wygrana nie jest zbyt duża, ale często się trafia. Jednakowe symbole układaj na jednej z 9 linii, gdzie obowiązkowo pierwszy symbol musi być na lewym bębnie. Perspektywa, aby stać się bogatym na tym automacie są bardzo duże, a to dzięki:

  • Bezpłatnym rundom z opcją trzech symboli Scatter, tzw. Symboli rozproszonych. Odpływający statek, który działa w jego roli, trafi tylko na pierwszym, trzecim i piątym bębnie. Dostaniesz 10 dpdatkowych za tą kombinację
  • Obraz Kolumba jest Wild, czyli dzikim symbolem tego slota. Jego funkcją jest wymiana innych symboli dla założenia nowej opłacanej kombinacji. Wszystkie symbole na wygrywającej linii są animowane i przywitają Cię ogromną wygraną!

Automaty do gier online z serii morskich przygód od Novomatic, chociaż już dawno wyprodukowane, nie straciły na swojej popularności i teraz są również dostępne dla graczy z Polski. Plusem maszyny jest mnóstwo dodatkowych rund z dodatkowymi spinami, minusem jest dosyć stara grafika i panel gry, jednak jest to rekompensowane przez ogromne wypłaty.

Podobne zapisy