Cleo – Queen of Egypt

Cechy
Zwrotna
Twórca: Cryptologic
Kołowrotki: 5
Linia: 9
Cechy: Bonus Rounds, Scatter Symbols, Wild symbols

Cleo – Queen of Egypt – znowu Egipt

Starożytny Egipt – ten popularny temat można znaleźć wszędzie, więc dlaczego nie zagrać na maszynie typu jednoręki bandyta Cleo – Queen of Egypt firmy Cryptologic? To proste! Jest to solidna 5 bębnowa maszyna dla kasyn internetowych z 9 liniami wypłat. Ma fantastyczną grafikę, dobrą muzykę. A jeszcze – szalony Jackpot na każdej linii wygrywającej. Zainteresowany? Pewnie!

Automaty Do Gier Cleo - Queen of Egypt, Cryptologic SS - Dobramine.com

Automat do gryb Cleo – Queen of Egypt – więcej informacji

Na początku wydaje się że gra dla kasyna online Cleo – Queen of Egypt firmy Cryptologic – to nic niezwykłego. Dziki symbol gry maszyny Cleo – Queen of Egypt jest reprezentowany przez piękną twarz Kleopatry. Symbol ten może zastąpić wszystkie inne symbole maszyny do grania Cleo – Queen of Egypt, za wyjątkiem symbolu Scatter. Masz również symbol rozproszenia w postaci egipskich piramid , a on nie musi pojawiać się tylko na jednej linii wypłat. Gdy masz co najmniej 3 takie symbole wszędzie na bębnach, to możesz wywołać rundę bonusową.

Jeśli zdarzy się zebrać 5 symboli z Kleopatrą na jednej linii wypłat będziesz miał okazję do wygrania wspaniałego jackpota. Wszyscy polscy gracze mają równe szanse zerwać pulę! Jak grać w Cleo – Queen of Egypt? Istnieje kilka przycisków po lewej stronie ekranu gry na maszynach Cleo – Queen of Egypt, które pomagają ustawić autospins, szybkość gry i zobaczyć tabelę wypłat

Przyciski sterujące maszyny gry Cleo – Queen of Egypt

  • Lines – wybierz 1 lub wszystkie 9 linii wypłat
  • Bet – wybierz zakład, który waha się od 5 centów do 5 $
  • Spin – start rundy
  • Bet Max – kliknij ten przycisk, aby aktywować wszystkie linie wypłat i maksymalny poziom zakładów

Cleo – Queen of Egypt – jedna z wielu gier hazardowych, której akcja kręci się wokół słynnej egipskiej królowej. Obok szczególnie oszałamiającej Kleopatry, znajdziesz również symbole z piramidami, sfinksa, symbol Ankh i oko Ra. Gra Cleo – Queen of Egypt posiada rundę bonusową i jeden z najbardziej unikalnych formatów Jackpotu jakie można tylko znaleźć w Internecie.

Zagraj w grę jednoręki bandyta Cleo – Queen of Egypt lub inne najlepsze automaty do gier online za darmo na stronie dobramine.com. Nasza strona została stworzona specjalnie dla polskich graczy, aby każdy mógłby przetestować nowoczesne i klasyczne sloty wideo, sloty dla urządzeń mobilnych, darmowe automaty stołowe czy darmowe gry maszyny specjalne: takie jak zdrapki czy wyścigi wirtualne.

Zagraj w hazardowe gry maszyny za darmo na Dobra Mine już teraz! Zagraj nie ryzykując!

Podobne zapisy